Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19
  1. #11

    Domyślnie

    Świetnie zestawione - u góry niepokój, a na dole taka cisza. Piękne!

  2. #12

    Domyślnie

    Szkoda drzewa... Trafiłeś na ciekawe warunki. Szczęście trafić na takie zjawiska z aparatem

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bajcy Zobacz posta
    Ale Wy mnie denerwujecie z tym miejscem!!!! Tyle razy, co ja już tam jechałem, tyle razy co polowałem na warunki...nigdy jeszcze się odpowiednie nie trafiły;/ A zdjęcie rewelacja. Warunki wykorzystane idealnie, kolory, obróbka-na bardzo duży plus. Jedynie tak jak Rafał napisał, nie wiem czy nie wyglądałoby lepiej, gdyby było bardziej w panoramę Ale mimo to, zdjęcie bardzo się mnie podoba.
    Gratuluję i Pozdrawiam
    Nie przejmuj się! Ja w tych okolicach jestem praktycznie co miesiąc i dopiero teraz udało mi się trafić na takie warunki.
    Łatwo nie było bo od drzewka do parkingu jest na moje oko z 500m, teren płaski, nie ma się gdzie schować i w dodatku zaczęło padać a ja nie miałem za bardzo czym ochronić sprzętu (trochę zmókł nie powiem) ale i tak warto było !

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez grzegorzdz72 Zobacz posta
    Nie przejmuj się! Ja w tych okolicach jestem praktycznie co miesiąc i dopiero teraz udało mi się trafić na takie warunki.
    Łatwo nie było bo od drzewka do parkingu jest na moje oko z 500m, teren płaski, nie ma się gdzie schować i w dodatku zaczęło padać a ja nie miałem za bardzo czym ochronić sprzętu (trochę zmókł nie powiem) ale i tak warto było !
    Zostawiłeś auto tam na tym parkingu przy jeziorku?
    Jest tam jakaś ścieżka, czy szedłeś po polu?

    D7100+N 18-105; S10-20; S17-50 2,8; N50 1.8G+BENRO A1695F
    Kilka moich zdjęc i jeszcze kilka

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bajcy Zobacz posta
    Zostawiłeś auto tam na tym parkingu przy jeziorku?
    Jest tam jakaś ścieżka, czy szedłeś po polu?
    zostawiłem na tym parkingu i prosto przez pole do samego drzewka

  6. #16

    Domyślnie

    klasa! bardzo dobry kard. pozdrawiam
    Aparat, jakieś obiektywy i torba używana.

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez PiciuD300 Zobacz posta
    Niektórzy zarzucą brak ostrości
    gdzie nie ma ostrości?


    świetne zdjęcie

  8. #18

    Domyślnie

    mółgłby ktoś zdradzić gdzie takie rzeczy są? kadr świetny!

  9. #19

    Domyślnie

    Miejscość Spiska Bela, droga na Stary Smokovieć oczywiście Słowacja. Dalej tą drogą dojedziesz na Łysą Polanę
    Stoi to drzewko po lewej stronie zaraz za parkingiem przy stawi

    D7100+N 18-105; S10-20; S17-50 2,8; N50 1.8G+BENRO A1695F
    Kilka moich zdjęc i jeszcze kilka

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •