Świetnie zestawione - u góry niepokój, a na dole taka cisza. Piękne!
Szukaj
Świetnie zestawione - u góry niepokój, a na dole taka cisza. Piękne!
Szkoda drzewa... Trafiłeś na ciekawe warunki. Szczęście trafić na takie zjawiska z aparatem![]()
Nie przejmuj się! Ja w tych okolicach jestem praktycznie co miesiąc i dopiero teraz udało mi się trafić na takie warunki.
Łatwo nie było bo od drzewka do parkingu jest na moje oko z 500m, teren płaski, nie ma się gdzie schować i w dodatku zaczęło padać a ja nie miałem za bardzo czym ochronić sprzętu (trochę zmókł nie powiem) ale i tak warto było !
klasa! bardzo dobry kard. pozdrawiam![]()
Aparat, jakieś obiektywy i torba używana.
mółgłby ktoś zdradzić gdzie takie rzeczy są? kadr świetny!
Miejscość Spiska Bela, droga na Stary Smokoviećoczywiście Słowacja. Dalej tą drogą dojedziesz na Łysą Polanę
Stoi to drzewko po lewej stronie zaraz za parkingiem przy stawi![]()
Skontaktuj się z nami