Szukaj
Nie ma to jak odpowiednie miejsce o odpowiedniej porze.
Fotoamator + Nikon D300, FujiFilm S5 Pro, Fujifilm X10 i XT-10
Pozdrawiam. M.K.
Świetny moment uchwyciłeś. Niektórzy zarzucą brak ostrości, ale jest naturalnie.
Nie wiem, co napisać.
Pojechałeś po całości, świetnne
możliwe, że się nie znam a monitor mam słaby
Dzieje się, bardzo dobre zdjęcie.![]()
D610 | N 16-35 VR | N 85/1.8D | T 90/2.8 Di | T 70-300 VC || D70s | N 18-70/3.5-4.5
Niejedną przeżyło zapewne...
Dobre warunki - fajna fota!
NIKON
Ale Wy mnie denerwujecie z tym miejscem!!!! Tyle razy, co ja już tam jechałem, tyle razy co polowałem na warunki...nigdy jeszcze się odpowiednie nie trafiły;/ A zdjęcie rewelacja. Warunki wykorzystane idealnie, kolory, obróbka-na bardzo duży plus. Jedynie tak jak Rafał napisał, nie wiem czy nie wyglądałoby lepiej, gdyby było bardziej w panoramęAle mimo to, zdjęcie bardzo się mnie podoba.
Gratuluję i Pozdrawiam![]()
Skontaktuj się z nami