Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19
  1. #1

    Domyślnie Samotne drzewko...

    ... burzy się nie boi.



    pozdrawiam i zapraszam do komentowania

  2. #2

    Domyślnie

    Nie ma to jak odpowiednie miejsce o odpowiedniej porze.
    Fotoamator + Nikon D300, FujiFilm S5 Pro, Fujifilm X10 i XT-10
    Pozdrawiam. M.K.

  3. #3

    Domyślnie

    Świetny moment uchwyciłeś. Niektórzy zarzucą brak ostrości, ale jest naturalnie.
    Nie wiem, co napisać.

  4. #4

    Domyślnie

    Pojechałeś po całości, świetnne
    możliwe, że się nie znam a monitor mam słaby

  5. #5
    Gaduła
    Dołączył
    01 2007
    Miasto
    Kamieniec Ząbkowicki
    Posty
    3 038

    Domyślnie

    Dzieje się, bardzo dobre zdjęcie.
    D610 | N 16-35 VR | N 85/1.8D | T 90/2.8 Di | T 70-300 VC || D70s | N 18-70/3.5-4.5

  6. #6

    Domyślnie

    Niejedną przeżyło zapewne...
    Dobre warunki - fajna fota!
    NIKON

  7. #7

    Domyślnie

    Bardzo dobra fota, nie zastanawiałeś się*na kadrowaniem 16:9?
    :::WEB:::BLOG:::ANALOG:::INSTA:::
    YouTube:::

  8. #8

    Domyślnie

    Ładnie zbudowany kadr, dobre jest.Pozdrawiam

  9. #9

    Domyślnie

    Ale Wy mnie denerwujecie z tym miejscem!!!! Tyle razy, co ja już tam jechałem, tyle razy co polowałem na warunki...nigdy jeszcze się odpowiednie nie trafiły;/ A zdjęcie rewelacja. Warunki wykorzystane idealnie, kolory, obróbka-na bardzo duży plus. Jedynie tak jak Rafał napisał, nie wiem czy nie wyglądałoby lepiej, gdyby było bardziej w panoramę Ale mimo to, zdjęcie bardzo się mnie podoba.
    Gratuluję i Pozdrawiam

    D7100+N 18-105; S10-20; S17-50 2,8; N50 1.8G+BENRO A1695F
    Kilka moich zdjęc i jeszcze kilka

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez grzegorzdz72 Zobacz posta
    ??? nie qumam.
    na pewno kumasz. Jest to skrót od bardzo mało dyplomatycznego zwrotu, wyrażającego mój zachwyt na Twym zdjęciem

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •