Tylko T60/2.0 ze względu na 2.0
Masz DX więc będzie kłopot z uzyskaniem małej GO (o ile jej zapragniesz). I dlatego 2.0 jest bezkonkurencyjny. Inna opcja to nikkor 85/1.8 ale tu jest problem by mieć macro (pierscienie).
Szukaj
Tylko T60/2.0 ze względu na 2.0
Masz DX więc będzie kłopot z uzyskaniem małej GO (o ile jej zapragniesz). I dlatego 2.0 jest bezkonkurencyjny. Inna opcja to nikkor 85/1.8 ale tu jest problem by mieć macro (pierscienie).
Moje systemy: Nikon F, D i Z, Hasselblad 503CX, Leica, Canon, Pentax, Olympus, Minolta, Rolleiflex TLR FKD, Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze itd itd, blisko 100 szkiełek.
Odświeżę temat.
Trafiła mi się kaskamogę sobie pozwolić na używkę N105 lub nowe S105 lub T90. Co byście wybrali? Korci Nikkor i korci 5 lat Tamrona.
Mam Tamrona i sprawuje się bardzo dobrze.
Nie porównywałem ostrości z Nikkorem, ale stabilizacja lepsza w Tamronie.
Sigmy nie znam.
Certo Six 2.8/80, Zenity, Praktica BX20
Nikon D7000; S17-50/2.8, D610; 16--200/2.8, T70-300USD | Metz 50 AF-1
Dobra, dzięki. Jeden głos mamKtoś jeszcze?
Ja mam Nikkora - u mnie ostrzy 100/100 - czego więcej trzeba ?
D700 + N24-70 + N80-200D ED + N70-300VR, SB-900
Tamron
D700 + D610 + D7100 + Pixel Vertax MB-D14/MB-D15, + dużo szkieł http://1drv.ms/QpEswo
Oglądam zdjęcia (portret) na flickriver i Nikkor wg mnie bez porównania ładniej rysuje. Albo po prostu gorsze zdjęcia wrzucili z Tamrona. Z jednej strony korci systemowe z drugiej 5 lat gwarancji. Zawsze pod górkęChyba zostanie rzut monetą.
Skontaktuj się z nami