jaj sobie nie robie, może jaja robią ci co testują aparaty, to ich słowa ja je tylko powtórzyłem. A swoją drogą jesli właśnie ten e410 będzie lepiej się sprzedawał od D40 czy d40X to może Nikon też wprowadzi czyszczenie matrycy i podgląd obrazu na żywo i co wtedy pwiesz, że producent sobie jaja robi? A może powiesz no teraz jak Nikon ma to samo to Olympus przegra? Wiele osób che mieć ten bajer szczególnie Ci co przesiadają się z kompaktów, ja nie muszę mieć tego podglądu ale jedni jest dobre filtr dobrze spełnia swoje zadanie. Tak naprawdę to gdy D40 lub d40X miał podgląd ostrości oraz bracking to nawet chwili bym się nie zastanawiał tylko brał nikona. Nie wiem na ile te rzyczy są przydatne tu już proszę o wypowiedź tych co tego używają. Jeśli chodzi o obiektywy też mi to nie przeszkadza i tak chciałbym 18-55 lub 18-77 oraz 55-200 to na pocztek pewnie wystarcza tylko ile bedzie kosztował D40X własnie z obiektywem 18-55 i 55-200 lub z tymi samymi obiektywami d40? Drodzy forumowicze bardzo was proszę ostatni raz powiedzcie co jest na plus waszym zdaniem za kupnem d40 lub d40X oraz w czym ten e410 może bć lepszy od d40 lu d40x ? I tym o to zamkniemy ten temat. Jestem między młotem a kowadłem, miałem dwa olympsy nigdy lustrzanki oprócz analogowej zorki4, za tem jestem otwarty na te dwa aparaty.
Sylwek
I proszę nie kłóćmy się. Zawsze słyszę, że olympus wiernie oddaje kolory a kitowe szkła są najlepsze w stosunku jakość cena. Proszę o szczerość. Wiecie szumy nie są najważniejsze dziś można programem odszumiającym pozbyć się upierdliwego ziarna.
Sylwek
Wasz kolega nie wróg choć mam Olympusa sp510UZ
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami