Witam
Bardzo was jeszcze prosze o jedna opinie odnisnie reprodukcji szczegółów olympus e410 i nikona d40. Na testach www.fotopolis.pl znalazlem porównanie tych dwóch aparatów, niestety moim skromnym zdaniem E410 wygrywa z D40 na ostrość i szczegółowość (zobaczcie zdjęcia banknotów 10zł) dla mnie szok na korzyść olympusa. Za to d40 wypadł tu kiepsko. Co o tym sądzicie?
sylwek
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami