Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Lulworth Cove

  1. #1

    Domyślnie Lulworth Cove

    Witam!

    Sobotni zachód słońca na Lulworth Cove, UK
    Wszelkie uwagi mile widziane..



    pozdrawiam, Sebastian.

  2. #2

    Domyślnie

    aż dziw, że nikt nic nie napisał. No to ja będę pierwszy
    jak dla mnie, to bardzo spokojna, przyjemna odsłona.
    Kolory nie przesadzone i wszystko ładnie poukładane.
    Ale z racji, że zawsze staram się do czegoś przyczepić, to i tutaj nie będzie inaczej
    Otóż, Dwie rzeczy. Widział bym tutaj bardziej panoramę i mogłeś ciut powalczyć bardziej z niebem.
    Ale poza tym wszystko jest ok
    Pozdrawiam
    Janusz

    D7100+N 18-105; S10-20; S17-50 2,8; N50 1.8G+BENRO A1695F
    Kilka moich zdjęc i jeszcze kilka

  3. #3

    Domyślnie

    Ładnie, choć brak mi szczegółów w prawym górnym rogu - coś tam od tego słoneczka powinno się zaświecić.
    D700 + N24-70 + N80-200D ED + N70-300VR, SB-900

  4. #4

    Domyślnie

    dzięki za odzew

    Cytat Zamieszczone przez bajcy Zobacz posta
    Ale z racji, że zawsze staram się do czegoś przyczepić, to i tutaj nie będzie inaczej
    Otóż, Dwie rzeczy. Widział bym tutaj bardziej panoramę i mogłeś ciut powalczyć bardziej z niebem
    wasilewk Ładnie, choć brak mi szczegółów w prawym górnym rogu - coś tam od tego słoneczka powinno się zaświecić.
    troche poprawek


    co o tym sądzicie?

    pozdrawiam..

  5. #5

    Domyślnie

    Widzę dużo poprawek Rafała... a i dobrze... technika jego... tereny moje!
    Ja państwu powiem, że ja pracuję cały czas, cały czas czegoś się uczę, bez przerwy.

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Sebastianito Zobacz posta
    Widzę dużo poprawek Rafała... a i dobrze... technika jego... tereny moje!
    teraz to juz moje tereny przeszedlem wszystkie klify od Bournemouth do Portland BTW po czym poznałeś , ze technika Rafała??:>

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sebastian78 Zobacz posta
    teraz to juz moje tereny przeszedlem wszystkie klify od Bournemouth do Portland BTW po czym poznałeś , ze technika Rafała??:>
    Bo używam dokładnie takiej samej i z Rafałem działemy w konspiracji
    Ja państwu powiem, że ja pracuję cały czas, cały czas czegoś się uczę, bez przerwy.

  8. #8

    Domyślnie

    piękny widok
    zdjęcie przyjemne w odbiorze, słonko wyszło ciekawie
    D750; D90; N24-70/2,8; N50/1,4; N18-105; N35/1.8; SB-910

  9. #9

    Domyślnie

    Ooo, teraz zobaczyłem tę fotografię
    Przyznam że świetnie sobie poradziłeś, jak widać na załączonym obrazku - warto inwestować w siebie
    :::WEB:::BLOG:::ANALOG:::INSTA:::
    YouTube:::

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez biegly Zobacz posta
    Ooo, teraz zobaczyłem tę fotografię
    Przyznam że świetnie sobie poradziłeś, jak widać na załączonym obrazku - warto inwestować w siebie

    dzięki Rafale niebo z tej fotki składane z 3 klatek i poszły w ruch luminosity mask Film mega pomocny!!! Wszystko pięknie pokazane i wytłumaczone Polecam wszystkim do zakupienia
    Ostatnio edytowane przez sebastian78 ; 04-06-2015 o 14:05

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •