Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 27

Wątek: mały plenerek

  1. #1

    Domyślnie mały plenerek

    wdzięczny będę za każde słowo.

    1.

    2.
    Z9 + D500 + D300s + S 10-20 + N 17-55 2.8 + N 50/1.8 + N 70-200 VR II + N 400 2.8 TC S

  2. #2

    Domyślnie

    Oba zdjęcia bardzo mi się podobają z tym że poza modelki na 2 jest dla mnie bardziej naturalna. Na 1 jest co w ułożeniu prawego ramienia co mi się nie podoba.

  3. #3

    Domyślnie

    Dwójeczka bardzo mi się podoba. Na pierwszym troszkę to ramię nie pasuje i osobiście bardzo nie lubię potarganych włosów.

  4. #4

    Domyślnie

    Technicznie: jedynka lepsza, kolor skóry, ostrość. Za to dwójka ma 'lepszą' modelkę - oba zdjęcia ok.
    D700 + N24-70 + N80-200D ED + N70-300VR, SB-900

  5. #5
    Ostatnio edytowane przez darek_d ; 27-05-2015 o 19:00
    Z9 + D500 + D300s + S 10-20 + N 17-55 2.8 + N 50/1.8 + N 70-200 VR II + N 400 2.8 TC S

  6. #6

    Domyślnie

    i dorzucę 4
    Z9 + D500 + D300s + S 10-20 + N 17-55 2.8 + N 50/1.8 + N 70-200 VR II + N 400 2.8 TC S

  7. #7

    Domyślnie

    Podobają się !
    D700 + N24-70 + N80-200D ED + N70-300VR, SB-900

  8. #8

    Domyślnie

    Strasznie fajna plastyka zdjęć
    To 4-te jak do jakiegoś stocka
    Nikon Z5, Nikon D610 - Nikkor 85 1.8 G, Tamron 28-75 2.8, Tamron 70-200 2.8 Di VC USD
    Miałem: Sony A55, Nikon D7000, Pancolar 50 1.8, Tamron SP AF 60mm f/2.0 Di II LD (IF) Macro, Samyang 85 1.4, Nikkor AF-S DX 18-105 mm f/3.5-5.6 VR ED, Nikon Nikkor 80-200 2.8 D ED, Tamron AF 70-300 mm f/4-5.6 Di LD Macro, Samyang 500mm F8.0

  9. #9

    Domyślnie

    Na 4 się zawiesiłem chyba z minutę - super

  10. #10

    Domyślnie

    Czwórka świetna, gratuluję! Może jedynie wyprostowałbym budynki bo ten za blondyną chyba leci w lewo. Ale też niekoniecznie, modelka skutecznie odwraca od niego uwagę
    Możesz napisać jak zrobione? Chodzi o exif, warunki, światło...

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •