Szukaj
Oba zdjęcia bardzo mi się podobają z tym że poza modelki na 2 jest dla mnie bardziej naturalna. Na 1 jest co w ułożeniu prawego ramienia co mi się nie podoba.
Dwójeczka bardzo mi się podoba. Na pierwszym troszkę to ramię nie pasuje i osobiście bardzo nie lubię potarganych włosów.
Technicznie: jedynka lepsza, kolor skóry, ostrość. Za to dwójka ma 'lepszą' modelkę - oba zdjęcia ok.
D700 + N24-70 + N80-200D ED + N70-300VR, SB-900
Podobają się !
D700 + N24-70 + N80-200D ED + N70-300VR, SB-900
Strasznie fajna plastyka zdjęć
To 4-te jak do jakiegoś stocka![]()
Nikon Z5, Nikon D610 - Nikkor 85 1.8 G, Tamron 28-75 2.8, Tamron 70-200 2.8 Di VC USD
Miałem: Sony A55, Nikon D7000, Pancolar 50 1.8, Tamron SP AF 60mm f/2.0 Di II LD (IF) Macro, Samyang 85 1.4, Nikkor AF-S DX 18-105 mm f/3.5-5.6 VR ED, Nikon Nikkor 80-200 2.8 D ED, Tamron AF 70-300 mm f/4-5.6 Di LD Macro, Samyang 500mm F8.0
Na 4 się zawiesiłem chyba z minutę - super
Czwórka świetna, gratuluję! Może jedynie wyprostowałbym budynki bo ten za blondyną chyba leci w lewo. Ale też niekoniecznie, modelka skutecznie odwraca od niego uwagę
Możesz napisać jak zrobione? Chodzi o exif, warunki, światło...
Skontaktuj się z nami