Close

Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 45
  1. #31

    Domyślnie

    chyba tak, jeszcze wymaga dopracowania, ale w moim watku greenscreenowym sa probki; tam tez przy okazji uzywalem swiatla ciaglego z tych lampek o ktore kiedys sie pytalem jak sie pytalem


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Sluzba niewybatozona z rana predko sie bisurmani
    www.smooth.photography/vs13

  2. #32

    Domyślnie

    To podeślij linka chętnie zobaczę temat i efekty. Mam GS ale lubię na aparacie widzieć efekt więc nawet nie sprawdzałem jak wychodzi maskowanie przy włosach itd.

  3. #33

    Domyślnie takie wprawki pokustrowe;)

    dzial w trakcie obrobki greenscreenowo

    Greenscreenowo
    https://r.tapatalk.com/shareLink?sha...4&share_type=t
    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ostatnio edytowane przez Carlos_lo ; 29-01-2019 o 17:31
    Sluzba niewybatozona z rana predko sie bisurmani
    www.smooth.photography/vs13

  4. #34

    Domyślnie

    Dzięki za link kolego. Mam też zielone tło papierowe ale chyba tylko raz go użyłem. Z daleka efekt może jeszcze ujdzie ale przy zoomie jednak zieleń pojawia się na konturach modeli i w szczelinach między włosami itd.
    Zobacz np na lewe ramie pierwszej modelki. Zielona poświata idzie przez całą jego długość. Tak samo ten trójkącik pomiędzy ramieniem a sukienką.
    Ciężko też dobrać dobrze wyglądające tło. Chyba lepszy jednak efekt dają tradycyjne metody

  5. #35

    Domyślnie

    to wg mnie kwestia dokladnosci obrobki i techniki - nie takie rzeczy sie robilo cierpliwosci zebym jeszcze nie byl daltonista...


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Sluzba niewybatozona z rana predko sie bisurmani
    www.smooth.photography/vs13

  6. #36

    Domyślnie

    Dokładnie, wszystko da się zrobić tylko czy taka dłubanina się opłaca. Jedno foto jeszcze przejdzie ale bawić się ze setem to już tragedia. Zwłaszcza że jak się doświetla tło to też potrafi zafarb rzucić co już zabawa x2 z korygowaniem wszystkiego.

    Będę śledził postępy jakby co i powodzenia z kolejnymi projektami.

  7. #37
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 751

    Domyślnie

    Na warsztatach był mój szary gnieciuch. Szaro-niebieskawy z plamami żółtego, pomarańczu itd. O różnej intensywnosci, Na żywo nie wyglądało to fajnie, ale na zdjęciach tak
    Kupiłem to z 15 lat temu, mało używałem. Jednej uczestniczce warsztatów tak sie to tło spodobało, że chciała kupić za każde pieniądze. Sprzedałem za małe

    Brązowy gnieciuch i papierowe tła były od fripers.
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  8. #38

    Domyślnie

    @Jacek_Z dzięki też mam gnieciucha. Czerwono buraczkowo pomarańczowy. Koszmar do tego tak zmięty że tragedia to prasować. Dlatego myślę nad jakimś płótnem malarskim i czymś bardziej delikatnym a zarazem neutralnym kolorystycznie lub w odzieniach skóry.
    Dodatkowo źle się takie szmaciaki maluje bo farba przenika na wylot i słabo kryje.

  9. #39

    Domyślnie

    numer dwanascie

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	LON_1142-Edit.jpg
Wyświetleń:	18
Rozmiar:	486,8 KB
ID:	22771
    Sluzba niewybatozona z rana predko sie bisurmani
    www.smooth.photography/vs13

  10. #40
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 751

    Domyślnie

    Rok 2015. Ciekawe czy Joasia zagląda na forum. Spróbujemy ja zawołać @Qustra Fajne warsztaty, chętnie bym je powtórzył.
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •