Witam, Wszystkich piszę z małym kłopotem. Robię fotkę d750 przerzucam do wydruku i niebo niebieskie na monitorze robi mi się nagle turkusowe na drukarce. To samo zdjęcie z d7000 tak samo obrobione rzucam na drukarce i już wszystko jest ok z kolorami. W czym problem?
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami