Close

Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: mam pytanie!

  1. #1
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    09 2014
    Miasto
    Leerdam HOLANDIA
    Posty
    5

    Domyślnie mam pytanie!

    Witam,
    Mam takie zapytanie co do tego pewnego obiektywu TAMRON 1:2.8 F=135MM M42, chciałbym się upewnić, czy to jest zmiennnoogniskowy zoom, czy stałka? Po prostu nie rozumiem oznaczenia F=135mm - czy jest to zakres maksymalny przybliżenia, czy jest to stała wartość od której ostrzy.
    Pozdrawiam.

  2. #2

    Domyślnie

    stałka
    a tak poza tym mod powinien ten temat usunąć bo jest nie w tym miejscu gdzie być powinien

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •