Witam serdecznie. Mam pytanie, czy ktoś używa nikonowego tc 17II z obiektywem nikkor 70-200f/4 plus body n610? A konkretnie czy działa AF ( czytam, że działa tylko jednopolowy) i czy można np. zamrażać ruch? Albo czy ktoś jest z mojej okolicy i będzie uprzejmy sie spotkać i pożyczyć na próbne fotki?
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami