Pragnę równiez nadmienić, że najczęściej używanym trybem będzie raczej "auto" (zielony).
Ta lepsza połowa mnie ma jedną zasadę: duża karta + dużo pstryknięć => na pewno jakieś się zrobi ładne. Zależy mi na tym dlatego, że naprawdę czasem coś ładnego "wychodziło" - zwyczajnie ma dobre oko i ustawia ładne kadry - tylko technicznie nie chce się jej myśleć
Dlatego o tym pisze, bo d50 ma dość słaby imho tryb automatyczny, prześwietla mi fotki zazwyczaj, a kompakt, którego szukam powinien działac super w trybie full auto - czyli ZERO obróbki.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami