Close

Strona 19 z 22 PierwszyPierwszy ... 91718192021 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 181 do 190 z 218
  1. #181

    Domyślnie

    Jak dla mnie, temat może być i dwa razy pod rząd, jeśli jest duże zainteresowanie.
    • ZABAWA W RAWKI WEŹ UDZIAŁ!
    • D7500 + S10-20 F/3,5 + S18-35 F/1.8 + S17-50 + N50 1.8 G + N55-300 + Sg8 F/3.5 csII + PORST MC 135 + Meike tube set || Cokin P / Marumi magnetic || FotoPro x4i || Stroboss 36N, 60N, X2, X rec
    • RX100 III
    • Flickr Pstryk || strava || yt

  2. #182

    Domyślnie

    Darth @Dex dał w 100 możliwość wykorzystania 100+ tematów. I co? I jajco. Sam sobie zobacz, jakie zainteresowanie było.
    Całe 8, słownie osiem zgłoszeń. ¯\_(ツ)_/¯
    Zabawy forumowe
    Fotografia Miesiąca.
    Tematyczne
    KretoRAWki
    Weź udział.
    Nie wymiękkaj.

  3. #183

    Domyślnie

    No to lepiej zablokować temat na 2 lata a co tam.
    Niech plebs wymyśla
    • ZABAWA W RAWKI WEŹ UDZIAŁ!
    • D7500 + S10-20 F/3,5 + S18-35 F/1.8 + S17-50 + N50 1.8 G + N55-300 + Sg8 F/3.5 csII + PORST MC 135 + Meike tube set || Cokin P / Marumi magnetic || FotoPro x4i || Stroboss 36N, 60N, X2, X rec
    • RX100 III
    • Flickr Pstryk || strava || yt

  4. #184

    Domyślnie

    Tematów może być od cholery i jeszcze trochę. I to nie tylko hermetyczne. ¯\_(ツ)_/¯
    Zabawy forumowe
    Fotografia Miesiąca.
    Tematyczne
    KretoRAWki
    Weź udział.
    Nie wymiękkaj.

  5. #185

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez OjTam Zobacz posta
    Tematów może być od cholery i jeszcze trochę. I to nie tylko hermetyczne. ¯\_(ツ)_/¯
    ¯\_(ツ)_/¯
    • ZABAWA W RAWKI WEŹ UDZIAŁ!
    • D7500 + S10-20 F/3,5 + S18-35 F/1.8 + S17-50 + N50 1.8 G + N55-300 + Sg8 F/3.5 csII + PORST MC 135 + Meike tube set || Cokin P / Marumi magnetic || FotoPro x4i || Stroboss 36N, 60N, X2, X rec
    • RX100 III
    • Flickr Pstryk || strava || yt

  6. #186
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 749

    Domyślnie

    Pod dyskusje 3 sprawy.
    1. Czy w wakacje nie zwolnic tempa? Tzn wydłużyć czas między konkursami. (to samo dotyczy RAWków). I w Fotografii miesiąca połączyć lipiec z sierpniem?

    2. Czy ta formuła 3 tematów ma sens? Wcale nie ma więcej propozycji zdjęć, wręcz przeciwnie. No i w głosowaniu wybieramy (może tak się zdarzyć) rzeczy nieporównywalne.
    Podobnie jest w RAWkach, te sklejanie kilku RAWów nie ma za wiele wspólnego z wywoływaniem, to raczej tworzenie takiego collage.

    3. Tak swoją drogą to byłby pomysł na zupełnie odrębny konkurs, gdyby oczekiwać prac takich, gdzie nie widać sklejania (bo to co oddawane jest w konkursie rawkowym to generalnie "jajcarstwo" . Materiał wyjściowy powinien pochodzić od raczej jednej osoby i nie musiałby to być RAW, można wychodzić z jpg.
    Ostatnio edytowane przez Jacek_Z ; 21-07-2022 o 01:34
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  7. #187

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    Pod dyskusje 3 sprawy.

    2. Czy ta formuła 3 tematów ma sens? Wcale nie ma więcej propozycji zdjęć, wręcz przeciwnie. No i w głosowaniu wybieramy (może tak się zdarzyć) rzeczy nieporównywalne.
    Dokładnie. Wspominałem o tym jakiś czas temu.
    Przy wielu tematach robi się misz-masz i nie wiadomo, o co chodzi. Efekty jak widać.

  8. #188
    Sith Hospodar Impaler Awatar Dex
    Dołączył
    01 2007
    Miasto
    Alpy Transylwańskie
    Posty
    5 165

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    Pod dyskusje 3 sprawy.
    1. Czy w wakacje nie zwolnic tempa? Tzn wydłużyć czas między konkursami. (to samo dotyczy RAWków). I w Fotografii miesiąca połączyć lipiec z sierpniem?

    2. Czy ta formuła 3 tematów ma sens? Wcale nie ma więcej propozycji zdjęć, wręcz przeciwnie. No i w głosowaniu wybieramy (może tak się zdarzyć) rzeczy nieporównywalne.
    Podobnie jest w RAWkach, te sklejanie kilku RAWów nie ma za wiele wspólnego z wywoływaniem, to raczej tworzenie takiego collage.

    3. Tak swoją drogą to byłby pomysł na zupełnie odrębny konkurs, gdyby oczekiwać prac takich, gdzie nie widać sklejania (bo to co oddawane jest w konkursie rawkowym to generalnie "jajcarstwo" . Materiał wyjściowy powinien pochodzić od raczej jednej osoby i nie musiałby to być RAW, można wychodzić z jpg.
    1 - Nie, bo to tylko wydłuża czas zabawy a prac więcej nie ma, testowane. I tak większość wlatuje na ostatnią chwile. Kto chce znajdzie czas, kto nie znajdzie wymówke.

    2 - Tak było od dawna więc nic nie było zmieniane w tej kwestii. Ale zawsze można się pochylić nad nowym pomysłem

    3 - Jak wyżej, można się pochylić nad tym pomysłem, ale na takim czarowaniu to ja już się nie znam więc tu niech się wypowiedzą inni.

  9. #189

    Domyślnie

    Ad. pkt.2 Też uważam, że formuła trzech tematów nie sensu. Fotek wpływa mało, a temat ucieka.
    A termin nadsyłania- kto chce, to wyśle, a kto nie chce, to nie wyśle. Zbyt długie czekanie powoduje znudzenie.

  10. #190

    Domyślnie

    1. Faktycznie "zwolnienie" tempa niewiele wnosi. Co najwyżej powoduje że więcej osób zapomina, no i prac więcej raczej nie ma.
    2. Tu popularność zbyt duża nie jest, to fakt, wymaga więcej poświęcenia i namysłu, toteż wiele osób odpuszcza miast walczyć
    3. Jakieś tam "Crazy Butapren Środy (CBŚ ) " z przygotowanymi zestawami tematów do jajec to mógłby być fajny pomysł a gdyby to zlepić ze sklejką, no może... ale myślę, że ze względu na większy wymóg wkładu własnego frekwencja byłaby podobna niezależnie, czy tematy byłyby spójne czy nie, ale mogę się mylić
    • ZABAWA W RAWKI WEŹ UDZIAŁ!
    • D7500 + S10-20 F/3,5 + S18-35 F/1.8 + S17-50 + N50 1.8 G + N55-300 + Sg8 F/3.5 csII + PORST MC 135 + Meike tube set || Cokin P / Marumi magnetic || FotoPro x4i || Stroboss 36N, 60N, X2, X rec
    • RX100 III
    • Flickr Pstryk || strava || yt

Strona 19 z 22 PierwszyPierwszy ... 91718192021 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •