Close

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 49
  1. #1

    Domyślnie [DR5000] Nina i Chaz - reportaż ślubny

    Zapraszam na nasz najnowszy reportaż ślubny. Tu zamieszczam tylko te zdjęcia, które uznaliśmy za "wyraziste". W kilkunastu zdjęciach nie ma mowy o opowiadaniu historii, więc zapraszamy też na bloga: http://dr5000.com/nina-i-chaz-reportaz-slubny/

    Jak zawsze, Wasze uwagi są dla nas na wagę złota, więc chętnie wysłuchamy wszelkich opinii, zwłaszcza tych krytycznych. Ja zacznę - tak, szósteczka jest nie ostra, ale nie mogliśmy sobie darować

    1.

    2.

    3.

    4.

    5.

    6.

    7.

    8.

    9.

    10.

    11.

    12.

    13.

    14.

    15.

    16.

    17.
    Pozdrawiam!

    Rafał

  2. #2

    Domyślnie

    Ja odniosę się jednak do materiału na bloga…chciałbym kiedyś wybrać tyle udanych klatek z jednego reportażu
    Klasa bez dwóch zdań.
    ps: na czym te chłopcy z Ameryki są chowane, że tak wyglądają?

  3. #3

    Domyślnie

    Luszyn A klatki bardzo fajne Zwłaszcza 6.
    Fuji

  4. #4

    Domyślnie

    1. Piękni jak z katalogów modowych, uśmiechnięci młodzi; nietuzinkowa oprawa; ładne wnętrza; weseli goście, którzy kipieli emocjami i nie byli tam za karę - w takich okolicznościach zdjęcia robią się praktycznie same.
    2. Dwoje zgranych, podobnie patrzących fotografów umożliwia przedstawienie ciekawych momentów z różnych stron jednocześnie - niezaprzeczalnie wzbogaca to reportaż.
    3. Umiecie robić zdjęcia i bezlitośnie to wykorzystujecie.

    PS.
    Ciekawy jestem reportażu w Waszym wykonaniu z przeciętnego wesela - ona gruba, on z krzywymi zębami, przygotowania w domu z kiczowatym wystrojem, smutni gości zapatrzeni w kościelną posadzkę i zabawa w remizie OSP...

  5. #5

    Domyślnie

    wow, używałeś może 85mm f1.4 Nikonowskiego?
    Używałeś może lampy przy przygotowaniach?

    Wzorcowy reportaż i cholernie ostre fotki.
    Ostatnio edytowane przez josephebeloki ; 08-05-2015 o 18:28
    "Nikon"

  6. #6

    Domyślnie

    josephebeloki, moim zdaniem zdjęcia z początku zamieszczonego tutaj seta ostrością nie powalają
    FHR, dołączam się do pytania…chociaż pewnie im by to wyszło bardzo dobrze

  7. #7

    Domyślnie

    Trochę nie rozumiem tych achów i ochów. Ot, zwykłe foty, jakich wiele się przez to forum przewinęło (a sporo było lepszych). 16 i 3 np. dla mnie całkiem kiepskie. Na 15 szkoda, że obie osoby nie są w GO (tym bardziej, że mina młodego fajna).

    Autorów lubię za świetne poradniki i podziwiam za kreatywność (np. zdjęcia katalogowe dla Tokiny), ale tutaj tak jakoś... bez fajerwerków.

  8. #8

    Domyślnie

    Ja podobnie, jak przedmówca. Widywałem znacznie lepsze sesje w wykonaniu Waszego duetu, który podziwiam i, od którego sporo się nauczyłem...

    Co do zdjęć... 1, 2, 3 i 17... nic ciekawego (za przedmówcą... "bez fajerwerków").
    Nikon

  9. #9

    Domyślnie

    Oglądałem z żoną z zapartym tchem całość na blogu! Doskonały reportaż! Przepiękna para, piękne klimaty, świetne fotografie!
    Spotyka się dwóch fotografów. Pierwszy pyta drugiego, który prowadzi za rękę synka:
    - Czesć! Kto to?
    - To mój syn. Janek.
    - Fajny, ale zrobiłbym go inaczej.

  10. #10

    Domyślnie

    Wszystkim dziękuję za komentarze i poświęcony czas! Bardzo!

    Cytat Zamieszczone przez josephebeloki Zobacz posta
    wow, używałeś może 85mm f1.4 Nikonowskiego?
    Używałeś może lampy przy przygotowaniach?
    Tak, używamy 85, ale rzadko, dużo częściej sięgamy po 58. Tu powyżej, 85 chyba tylko na nr 9. Z lampą 14 i 15.

    Cytat Zamieszczone przez Andrzej1974 Zobacz posta
    Widywałem znacznie lepsze sesje w wykonaniu Waszego duetu.
    Poświęcisz minutę i wskażesz proszę te konkretne reportaże?

    Cytat Zamieszczone przez Umbra Zobacz posta
    Ot, zwykłe foty, jakich wiele się przez to forum przewinęło (a sporo było lepszych).
    Prośba jak do Andrzeja. Wskażesz te lepsze?
    Pozdrawiam!

    Rafał

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •