Close

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 49

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1

    Domyślnie [DR5000] Nina i Chaz - reportaż ślubny

    Zapraszam na nasz najnowszy reportaż ślubny. Tu zamieszczam tylko te zdjęcia, które uznaliśmy za "wyraziste". W kilkunastu zdjęciach nie ma mowy o opowiadaniu historii, więc zapraszamy też na bloga: http://dr5000.com/nina-i-chaz-reportaz-slubny/

    Jak zawsze, Wasze uwagi są dla nas na wagę złota, więc chętnie wysłuchamy wszelkich opinii, zwłaszcza tych krytycznych. Ja zacznę - tak, szósteczka jest nie ostra, ale nie mogliśmy sobie darować

    1.

    2.

    3.

    4.

    5.

    6.

    7.

    8.

    9.

    10.

    11.

    12.

    13.

    14.

    15.

    16.

    17.
    Pozdrawiam!

    Rafał

  2. #2

    Domyślnie

    Ja odniosę się jednak do materiału na bloga…chciałbym kiedyś wybrać tyle udanych klatek z jednego reportażu
    Klasa bez dwóch zdań.
    ps: na czym te chłopcy z Ameryki są chowane, że tak wyglądają?

  3. #3

    Domyślnie

    Luszyn A klatki bardzo fajne Zwłaszcza 6.
    Fuji

  4. #4

    Domyślnie

    1. Piękni jak z katalogów modowych, uśmiechnięci młodzi; nietuzinkowa oprawa; ładne wnętrza; weseli goście, którzy kipieli emocjami i nie byli tam za karę - w takich okolicznościach zdjęcia robią się praktycznie same.
    2. Dwoje zgranych, podobnie patrzących fotografów umożliwia przedstawienie ciekawych momentów z różnych stron jednocześnie - niezaprzeczalnie wzbogaca to reportaż.
    3. Umiecie robić zdjęcia i bezlitośnie to wykorzystujecie.

    PS.
    Ciekawy jestem reportażu w Waszym wykonaniu z przeciętnego wesela - ona gruba, on z krzywymi zębami, przygotowania w domu z kiczowatym wystrojem, smutni gości zapatrzeni w kościelną posadzkę i zabawa w remizie OSP...

  5. #5

    Domyślnie

    wow, używałeś może 85mm f1.4 Nikonowskiego?
    Używałeś może lampy przy przygotowaniach?

    Wzorcowy reportaż i cholernie ostre fotki.
    Ostatnio edytowane przez josephebeloki ; 08-05-2015 o 18:28
    "Nikon"

  6. #6

    Domyślnie

    josephebeloki, moim zdaniem zdjęcia z początku zamieszczonego tutaj seta ostrością nie powalają
    FHR, dołączam się do pytania…chociaż pewnie im by to wyszło bardzo dobrze

  7. #7

    Domyślnie

    Trochę nie rozumiem tych achów i ochów. Ot, zwykłe foty, jakich wiele się przez to forum przewinęło (a sporo było lepszych). 16 i 3 np. dla mnie całkiem kiepskie. Na 15 szkoda, że obie osoby nie są w GO (tym bardziej, że mina młodego fajna).

    Autorów lubię za świetne poradniki i podziwiam za kreatywność (np. zdjęcia katalogowe dla Tokiny), ale tutaj tak jakoś... bez fajerwerków.

  8. #8

    Domyślnie

    Ja podobnie, jak przedmówca. Widywałem znacznie lepsze sesje w wykonaniu Waszego duetu, który podziwiam i, od którego sporo się nauczyłem...

    Co do zdjęć... 1, 2, 3 i 17... nic ciekawego (za przedmówcą... "bez fajerwerków").
    Nikon

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Umbra Zobacz posta
    Trochę nie rozumiem tych achów i ochów. Ot, zwykłe foty, jakich wiele się przez to forum przewinęło (a sporo było lepszych). 16 i 3 np. dla mnie całkiem kiepskie. Na 15 szkoda, że obie osoby nie są w GO (tym bardziej, że mina młodego fajna).

    Autorów lubię za świetne poradniki i podziwiam za kreatywność (np. zdjęcia katalogowe dla Tokiny), ale tutaj tak jakoś... bez fajerwerków.
    Dołączę się do kolegi. Kompozycja (a w zasadzie jej brak) taka sobie, postać kobiety z uciętym prawym ramieniem (11) mnie razi, podbity kontrast i kolory i pewnie stąd ten zachwyt. Ale przeciętny Kowalski nawet w mundurze kupi wszystko.

  10. #10

    Domyślnie

    Oglądałem z żoną z zapartym tchem całość na blogu! Doskonały reportaż! Przepiękna para, piękne klimaty, świetne fotografie!
    Spotyka się dwóch fotografów. Pierwszy pyta drugiego, który prowadzi za rękę synka:
    - Czesć! Kto to?
    - To mój syn. Janek.
    - Fajny, ale zrobiłbym go inaczej.

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •