Close

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 49 z 49
  1. #41

    Domyślnie

    Wszyscy tacy piękni i uśmiechnięci, że aż syntetyczni -brakuje mi trochę człowieczeństwa
    nic

  2. #42

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez DR5000 Zobacz posta

    Takie bywają polskie fora, bełkotne Jednak na Nikoniarzach zawsze sporo treści, bardzo dużo z tego forum dostaliśmy, czego dowodem jest niniejszy wątek. Jest bełkot, ale sporo tu mega wartościowej treści!
    Zdjęcia, to tylko Twój produkt, towar, który sprzedajesz. Ktoś to kupi albo nie. Nie wiem o co tyle hałasu.

  3. #43

    Domyślnie

    Fajny zestaw, na blogu resztę również dobrze się ogląda.

    Co do komentarzy niektórych to chyba celowo nabijają sobie posty, bo przy kolejnych zapytaniach i tak nie wskazują co i gdzie było lepsze/gdzie był błąd. Fajnie byłoby zobaczyć również ich prace, bo kilka tys komentarzy przy braku udostępnionych zdjęć, raczej nie wpływa na obiektywizm ich wypowiedzi
    D700+MB-10___d600____d3s___F14/2.8____S20/1.8____S35/1.4A___50/1.8___S85/1.4hsm___C85/1.5___T55-200____

  4. #44
    Oszczędny w słowach Awatar krispike
    Dołączył
    04 2007
    Miasto
    Lubelszczyzna
    Posty
    180

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Tworas Zobacz posta
    Wrażenia po obejrzeniu całości na blogu mam bardzo, bardzo dobre. masa fajnych momentów, bardzo dobrze wykorzystane warunki, kolory super, Para i goście wymarzeni do fotografowania, fajnie się uzupełniacie - świetna robota! choć wiadomo, że można jeszcze lepiej
    ...............
    Wracając do całości na blogu - Moim zdaniem reportaż na 5 z minusem
    Ciekawi mnie jakiego sprzętu obecnie używacie
    Odnoszę podobne wrażenie po tym co zobaczyłem na forum jaki i obejrzenia całości na blogu.
    Trzymacie poziom - gratulacje! A co do selekcji to już kwestia gustu. Po to jest to forum, po to jesteśmy my, aby wyrazić swoje opinie, odczucia ect.
    |D50|D300s|N18-70|N50/1.8|T17-50/2.8VC|SB-800|MF055XPro|
    "Wszystko, na co patrzysz w Twoim otoczeniu, powinno Cię cieszyć. A wszystko, co widzisz... to światło"

  5. #45

    Domyślnie

    To jest reportaż, nie zdjęcia pozowane - nie zapominajcie o tym. Praktycznie wszystkie zdjęcia są poprawne i mógłbym napisać to samo co fafniak.
    Półnagi facet z butelką Żywca - może i dla mnie nie ma znaczenia, ale dla młodych - ze wskazaniem na młodego - zapewne ma i z całą pewnością dla nich to zdjęcie jest cenne.
    Pewnie, że czasem bym coś inaczej wykadrował, czy np "postawił" budynek na 12-tce, ale mój odbiór całego reportażu jest pozytywny i jestem jak najbardziej na tak, duże TAK. Na blogu całość jest fajnie spójna.

    Rafał, bardzo mi się podoba 6, 7 (mimo iż schody mają lekki spad ), 8 jest super - ja bym ją widział w B&W, 10 i 11 bardzo fajne, choć znowu korpus poszedł delikatnie na godzinę 12:05
    z pozdrowieniami - Krzysiek
    Nikon Z6 + Z6 + Z6II + N14-24 f/2.8S + N24-70 f/2.8S + N70-200 f/2.8G VR II + 35 f/1.8S + 50mm f.1.8S + Planar T* 50 mm f/1.4 + 85 f/1.8S + N105 f/1.4E + Tokina 100 f/2.8 + SB-910

  6. #46

    Domyślnie

    Pięknie dziękuję! Zwłaszcza za te szczegółowe opinie. Wszystko bierzemy pod uwagę, spróbujemy sobie to jakoś przetrawić i co nie co wcielić w życie. Dzięki, dzięki, dzięki!
    Pozdrawiam!

    Rafał

  7. #47

    Domyślnie

    Przepiekne zdjecia, technicznie doskonale, wiele wyglada jakby byly czescia weselnego tortu, lata swietlne od sredniego poziomu zdjec na forum prezentowanych. Zaluje, ze juz z moja zona ozeniony jestem- chetnie wzialbym slub raz jeszcze jedynie po to aby was zatrudnic. Jedyny (dla mnie) feler to (jako, ze to forum jest fotograficzne) brak danych exif. P.S. przeczytalem na waszym blogu, skad nazwa sie wziela- za 1000 i troche euro zaden fotograf "z zachodu" pupy z domu nie ruszy- wykonujecie zdjecia na swiatowym poziomie to chciejcie za nie swiatowe pieniadze.
    Ostatnio edytowane przez sufenta ; 17-05-2015 o 19:01
    I was expecting applause but I suppose stunned silence is equally appropriate... flickr

  8. #48

    Domyślnie

    Tylko chcenie a manie to dwie różne rzeczy

  9. #49

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Umbra Zobacz posta
    Trochę nie rozumiem tych achów i ochów. Ot, zwykłe foty, jakich wiele się przez to forum przewinęło (a sporo było lepszych). 16 i 3 np. dla mnie całkiem kiepskie. Na 15 szkoda, że obie osoby nie są w GO (tym bardziej, że mina młodego fajna).

    Autorów lubię za świetne poradniki i podziwiam za kreatywność (np. zdjęcia katalogowe dla Tokiny), ale tutaj tak jakoś... bez fajerwerków.
    Dołączę się do kolegi. Kompozycja (a w zasadzie jej brak) taka sobie, postać kobiety z uciętym prawym ramieniem (11) mnie razi, podbity kontrast i kolory i pewnie stąd ten zachwyt. Ale przeciętny Kowalski nawet w mundurze kupi wszystko.

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •