Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 123

Widok wątkowy

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #34

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Maciek321 Zobacz posta
    Dlaczego? przy pełnym kadrze na ISO 800 nie widac ziarna przy odbitkach 10x13



    Czemu nie SB-600 (z ciekawosci pytam, ponieważ mam taka lampę) czyżby wbudowana byla lepsza?
    z tego co widze romanescou też ma SB-600 ale radzi używać wbudowanej na TTL bo autor postu nie ma zewn.


    BTW romanescou jesteś chyba jedyny który wszystkie potrzebne rady konkretnie streścił, a najważniejsza to NEF !!! inaczej polegniesz
    Ostatnio edytowane przez segl ; 03-06-2007 o 22:23

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •