Close

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 48 z 48
  1. #41

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nimnull Zobacz posta
    Zamieniłem na Lowepro Flipside 400 - i to jest to.
    Potwierdzam, po długich tygodniowych dywagacjach zdecydowałem się na Lowepro Flipside 400AW II i jestem bardzo zadowolony
    D850 + Irix 11/4 + N24-70/2.8 + N70-200/2.8 FL + N105/1.4E ED + S35/1.4 + S50/1.4 + S135/1.8 + T17-35/2.8-4 + T85/1.8 VC + SB910 + Navigator X + trochę umiejętności i dużo planów

  2. #42

    Domyślnie

    Ja wiem, że on jest fajny ale to plecak typowy na sprzęt i nic więcej chyba. A ja zastanawiam się też żeby mieć i na inne rzeczy, przydatne przy łażeniu po górach. Mierzyłem nawet jakiegoś Deutera w sklepie i bajka.
    D750
    flickr

  3. #43

    Domyślnie

    Czy może ktoś potwierdzić do plecaka Lowepro Fastpack 250 wejdzie D7500 z podpiętym N70-200 + S17-50 ? Czy celować w 350. Plecak na codzienne spacery 7-10km po lesie i obawiam się że 350 może być za duży.

  4. #44

    Domyślnie

    Już dawno nie mam Fastpacka, ale obstawiam 350tkę (miałem). I nie jest to bardzo wygodny plecak na 10km po lesie. Ma bardzo prościutki układ nośny. Choć z małym obciążeniem nie ma to może dużego znaczenia. Korpus z obiektywem będziesz mieć na pasku (polecam serdecznie Capture).
    Pozdrawiam Krzysiek vel kojot. |Z6II|N24-70/2.8S|N70-200/2.8S|N24-200|ZTC-2.0x|S135/1.8|V40/1.2|N105/2.5| kojotowe.pl fikołki

  5. #45
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    06 2006
    Miasto
    Zielonka
    Posty
    123

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koniksk Zobacz posta
    Z reguły i tak mam aparat na szyi lub w torbie biodrowej i tylko podczas cięższych momentów chowam do plecaka. Szukam czegoś co ma dwie komory i przede wszystkim wygodnie się nosi.
    Do takiej konfiguracji po wielu latach używania Lowepro Photo Sport 300 zmieniłem go na zwykły trekingowy Deuter Trail 30 i jestem bardzo zadowolony. Na obiektywy mam neoprenowe osłony i chowam je luzem. Wyjmowanie jest bardzo proste bo plecak ma komorę przednią otwieraną od dołu na zamek. Aparat w kaburze na klatce piersiowej tak jak u Ciebie rzadko ląduje w plecaku, zwykle jak mocno pada, albo na ferratach. Deuter ma system nośny lepszy niż plecaki fotograficzne a i miejsca na rzeczy nie foto jest zdecydowanie więcej. Można do niego zamocować czekan, zmieści raki, ma uchwyty na kask, więc na krótsze wypady zima tez się nada.

  6. #46

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koniksk Zobacz posta
    Ja wiem, że on jest fajny ale to plecak typowy na sprzęt i nic więcej chyba. A ja zastanawiam się też żeby mieć i na inne rzeczy, przydatne przy łażeniu po górach. Mierzyłem nawet jakiegoś Deutera w sklepie i bajka.
    Ja mam Whistlera 450 AW I i jest całkiem ok, choć to cały czas pewien kompromis. Najlepiej byłoby chyba dorwać jakiś kompakt i zwykły plecak trekingowy 30-35l.

  7. #47

    Domyślnie

    Whistler to za duży wór. Sam posiadam wersję 350AW. Na rower nie potrzebuję tyle sprzętu, więc chętniej sięgam po Photo Sport 200AW II. Co ciekawe, kiedyś woziłem w nim lustrzankę. W sumie nie tylko woziłem, bo poza rowerem zabieram go również na piesze wędrówki. Ale mimo wszystko ciągłe zdejmowanie plecaka by wyciągnąć aparat z komory foto jest upierdliwe. Problem w moim przypadku rozwiązałem idealnie- małe bezlustro i Lowepro Dashpoint przypięty do pasa naramiennego, lub jeśli komuś nie przeszkadza- do pasa biodrowego. Taki zestaw można połączyć chyba z każdym plecakiem jaki sobie wymyślimy. Wszystko jest pod ręką i zwyczajnie zachęca do używania https://www.qatarliving.com/items/ca...uch-slate-gray

  8. #48

    Domyślnie

    mam lowepro Photo Sport 200AW za 230+kw do sprzedania/zdublowany prezent - nowy https://www.olx.pl/oferta/plecak-low...9-IDD3jvZ.html
    - używam i sobie chwale

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •