Close

Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 48
  1. #21

    Domyślnie

    Do plecaka Flipside 400 AW, Tamron 150-600 z założonym tulipanem - nie wejdzie!
    Pozdrawiam.

  2. #22

    Domyślnie

    zależy jak kto zinterpretuje "założony" tulipan.

    Z założonym tulipanem na T150-600 w pozycji spoczynkowej (odwróconej) wejdzie.
    Z założonym tulipanem jako osłoną wychodzącą przed soczewkę nie wejdzie.
    "Nie chcieć to znaczy chcieć nie chcieć." Mundek

  3. #23

    Domyślnie

    Dokładnie tak.
    Pozdrawiam.

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez emet_b Zobacz posta
    zależy jak kto zinterpretuje "założony" tulipan.

    Z założonym tulipanem na T150-600 w pozycji spoczynkowej (odwróconej) wejdzie.
    Z założonym tulipanem jako osłoną wychodzącą przed soczewkę nie wejdzie.
    Wreszcie konkretna odpowiedz. Dzieki.

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jares Zobacz posta
    Wreszcie konkretna odpowiedz. Dzieki.
    Każda wcześniejsza odpowiedz była prawdziwa i konkretna. To Twoje pytanie było nie do końca konkretne - sprecyzowane
    Voigtländer Bessa R3M, Nokton 40/1.4 MC, Ultron 75/1.9 MC

  6. #26

    Domyślnie

    Lowepro flipside 400AW juz na moim wyposażeniu . Nikon D5200 miesci sie bez problemu z Tamronem 150-600 , tulipan w wersji spoczynkowej -odwrócony .Wygospodarowałem też miejsce na drugie body , uchwyt statywowy do Tamrona 150-600 oraz 4 dodatkowych obiektywów. Ogólnie plecak super ale jest cos z czego nie jestem zadowolony - mocowanie do statywu . Praktycznie mozna do niego zamocowac jakis malutki i lekki statyw . Próbowałem podpiąc swego Slika PRO 500DX i niestety gabarytowo i wagowo stanowczo za duży do tego mocowania .

  7. #27

    Domyślnie

    Odkopię trochę temat. Poszukuję plecaka pokroju Lowepro Flipside Sport 10l AW., małego, lekkiego i pakowanego od pleców. Kupiłbym chętnie wymieniony przeze mnie, ale w wersji niebieskiej jest nie do dostania (oprócz kilku sklepów, w których kosztuje absurdalnie dużo). Czy znacie może plecaki, pakowane od pleców bez dostępu tylnego, podobnej wielkości i jakości? Pozdrawiam!

  8. #28

    Domyślnie

    Wydaje mi sie, ze wszystkie Flipsajdy od Lowepro sa tego typu. Nie tylko wersja Sport. Takze może znajdziesz cos ciekawego. Ja od siebie dodam, ze wg. mnie Flipside Sport 10l AW jest wart obecnych cen. To naprawde super plecak.

  9. #29

    Domyślnie

    Odkopię temat Też szukam czegoś na plecy, na wyprawy w góry. Mam taki duży plecak foto i stwierdzam, że szkoda kręgosłupa, więc jednak coś górskiego by się przydało, z opcją wrzucenia sprzętu luzem, bądź w pokrowcach. Z reguły i tak mam aparat na szyi lub w torbie biodrowej i tylko podczas cięższych momentów chowam do plecaka. Szukam czegoś co ma dwie komory i przede wszystkim wygodnie się nosi. Cena tak do 300 zł ale jak będzie taniej, to też rozważę Potrzebuje tam wrzucić D600, 24-120, 80-200 i ew 50. Ponieważ moje wyprawy są raczej amatorskie, rzeczy "niefoto" nie noszę dużo. Poza tym wolę mieć kilka różnych toreb czy plecaków niż jeden do wszystkiego i na razie potrzebuję czegoś mniej profi, na spróbowanie. Dzięki
    D750
    flickr

  10. #30

    Domyślnie

    ja kupilem ostatni Genesis Denali, plecak jest dosyc pakowny, a na rzeczy foto masz jakby oddzielna skladana komore, ktora trzyma sie na rzepach w srodku (ale masz normalnie dostep do niej od zewnatrz), mam w niej to co w stopce plus dwa filtry i ladowarke i jeszcze jakas stalka by sie zmiescila. Scianki w tej komorze sa dosyc grube, wiec przypadkowo cos uszkodzic sie raczej nie da. Duzo paskow, regulacji itp, ma stelaz i jest wygodny. Te komore mozesz w kazdej chwili calkiem wyjac i masz zwykly plecak w gory. Kosztowal bodajze 230zl

    tutaj masz recenzje tego plecaka

    https://foto-tip.pl/pl/blog/recenzje...enali-recenzja

Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •