Close

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 48
  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nikoniarzd3100 Zobacz posta
    I co bardzo ważne- starajmy się plecak przymierzyć. Nie każdy plecak można dopasować do każdej sylwetki.
    Trzeba przymierzyc i to koniecznie z obciazeniem. Brzmi moze glupio ale tylko tak mozemy zaoszczedzic nasze pieniadze i plecy nie kupujac bubla

  2. #12

    Domyślnie

    Dziękuję za wszystkie propozycje. Też myślałem o noszeniu sprzętu w plecaku typowo górskim, jednak obawiam się o "wymieszanie" sprzętu z bardzo przyziemnymi rzeczami typu termos z herbatą i kanapki, dlatego myślę też o czym co ma dwie przegrody (sprawdzę przy najbliższej okazji). Jeśli zdecyduję się na zakup czegoś nowego, to wniosek jest prosty - zwiększyć budżet

    Pozdrawiam

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jerzu90 Zobacz posta
    Wymagania:
    - Pojemność pozwalająca zmieścić w nim D90, 80-200 2.8, 18-70 i przynajmniej jedną stałkę 1.8
    - Wygoda (częstoc chodzę po górach, więc chyba nie muszę wyjaśniać
    - Solidność (Camrock ma już ze 4 lata, dosyć intensywnie używany we wszelakiego rodzaju podróżach, a nawet się trzyma)
    - Cena (myślę, że 200-250 zł to chyba maks. moich możliwości)
    - Możliwość mocowania statywu

    fajnie by było, gdyby mieścił w sobie laptopa, ale nie jest to warunek konieczny
    Czyli szukasz plecakowego Graala ale w cenie 200zł?

    To powodzenia. Bo z opisu wynika mi, że szukasz F-Stop czy czegoś w tym stylu.

    Ale pomyśl czy musi być to plecak foto? Może warto rozważyć po prostu dobry turystyczny/górski plecak za ok. 3 stówki? Model z dobrym dostępem do komory głównej a nie klasyczny górski top-loader. Ja przerzuciłem się z plecaków fotograficznych właśnie na modele nie-foto ale z dobrym dostępem. Deuter czy Mammut 25-30 litrów zmieszczą się w budżecie a dostaniesz w zamian świetny plecak z dostępem tzw. panelowym, czyli odpinany cały front.

    Mój osobisty faworyt to Mystery Ranch (najczęściej latam z modelem ASAP 18 litrów, ale czasem też z 37-litrowym Dragon Slayer'em). Ale to jest akurat dalekie od budżetu 250zł dla tego wrzucam jedynie jako ciekawostkę.


  4. #14

    Domyślnie

    Nie rozglądałem się jeszcze w temacie plecaków, marzy mi się taki który ma dwie komory, foto i na inne rzeczy. Foto miała by zmieścić body + 150-600, najlepiej spięte razem, plus dwa małe obiektywy, komora dodatkowa, kurtkę, wodę i parę drobiazgów. Najlepiej jakby całość nie wymagała nakładania pokrowca podczas niewielkiego deszczu. Czy moje marzenie jest realne? Czego ewentualnie szukać?

  5. #15

    Domyślnie

    najbardziej by mi pasowały dwie płaskie (jak wysokość body) komory, jedna z tyłu druga z przodu. Wyprodukowano coś takiego?

  6. #16

    Domyślnie

    Potrzebuje pomocy w dobraniu plecaka do zestawu Nikon D5200 + Tamron 150-600 + kilka mniejszych szkieł + statyw - kwota do 500 zł . Na ta chwile mam na oku Lowepro Flipside 400 AW - ktoś korzysta z tego plecaka i podpowie mi czy zmiesci sie body wraz z obiektywem i założonym tulipanem ?

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jares Zobacz posta
    Potrzebuje pomocy w dobraniu plecaka do zestawu Nikon D5200 + Tamron 150-600 + kilka mniejszych szkieł + statyw - kwota do 500 zł . Na ta chwile mam na oku Lowepro Flipside 400 AW - ktoś korzysta z tego plecaka i podpowie mi czy zmiesci sie body wraz z obiektywem i założonym tulipanem ?
    Swego czasu intensywnie używałem tego udanego modelu - spokojnie się zmieści.
    Nikon FM3a, Nikon FM2n, Nokton 55/1.2, Nikkor 50/1.8, Ultron 40/2, Color-Skopar 28/2.8

  8. #18

    Domyślnie

    Na rower i w góry idealnie nadaje się plecak Plecak Lowepro Primus Minimus. Mieściłem w nim D300s z kilkoma szkłami. Używam go intensywnie od 3-4 lat i spisuje się bardzo dobrze. Przy równomiernym rozmieszczeniu zawartości jest mega wygodny.
    Zenit 12 XP - zepsuł się

  9. #19

    Domyślnie

    Na ta chwile mam na oku Lowepro Flipside 400 AW - ktoś korzysta z tego plecaka i podpowie mi czy zmiesci sie body wraz z obiektywem i założonym tulipanem ?

    Nie zmieści się.
    Pozdrawiam.

  10. #20

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jares Zobacz posta
    Potrzebuje pomocy w dobraniu plecaka do zestawu Nikon D5200 + Tamron 150-600 + kilka mniejszych szkieł + statyw - kwota do 500 zł . Na ta chwile mam na oku Lowepro Flipside 400 AW - ktoś korzysta z tego plecaka i podpowie mi czy zmiesci sie body wraz z obiektywem i założonym tulipanem ?
    Cytat Zamieszczone przez burton Zobacz posta
    Swego czasu intensywnie używałem tego udanego modelu - spokojnie się zmieści.
    Cytat Zamieszczone przez N-kon Zobacz posta
    Nie zmieści się.
    Więc jak to w końcu jest?
    Ostatnio edytowane przez nikoniarz ; 22-07-2015 o 11:05

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •