Close

Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Pilot do D700.

  1. #1

    Domyślnie Pilot do D700.

    Witam serdecznie
    Zazwyczaj udaje mi sie doszukać informacji samodzielnie ale tym razem sie poddaje. D700 na rynku jest juz staruszkiem to i minął szał informacyjny dotyczący tamtej serii. A u mnie wręcz odwrotnie, puszka sie sprawdza i nic mi wiecej do szczęścia nie potrzeba w 99% sytuacji. Niestety jest jedno ale... Plener, wyjazdy i góry i tzw. "samojebki" . Gramy w górach ważna rzecz i wole dorzucić dodatkowy obiektyw do plecaka zamiast taszczyć jakies wielkie transmitery, szczególnie, ze ustawić moge sobie wszystko w body a potrzebuje tylko spustonaciskacza .
    I pytanie. Czy jest jakies małe gabarytowo rozwiazanie tego problemu?
    00000000000000000000000000000000000000000000000000 0000000000000000000000000000000000000000000000000

  2. #2

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rychu_cmg Zobacz posta
    Kup sobie wyzwalacz do lamp błyskowych http://www.fotoamigo.pl/wyzwalacz-la...d4-p-1650.html
    Dziękuje Ci bardzo za pomoc. Jakiś start to już jest tylko ze wciąż to prawie 50 gram na same baterie. Z urządzeniem to dość pokaźna sprawa.
    Rozumiem ze Wu-1 a/b odpadaja zupełnie. Znalazłem jakieś stare info na temat eye-fi ale nie wiem czy w końcu to zadziała u mnie na karcie CF czy nie a jeśli tak to jak ze stabilnością.... Przelknalbym nawet cenę razem z programem jeśli byłoby sprawdzone.
    00000000000000000000000000000000000000000000000000 0000000000000000000000000000000000000000000000000

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •