Witam.
Podpowie ktoś czy do Nikkora 180 2.8 da się zastosować coś co by pozwoliło robić fotki makro? Jeśli nie, to co dokupić do Tamrona 90 2.8 żeby uzyskać większą skalę odwzorowania.