Mam problem z rezygnacją z usługi w Adobe, mam wykupiony od ponad roku pakiet "Program Photoshop — Fotografia"‎ czyli PS i LR - plan miesięczny. W tym miesiącu chciałem zrezygnować z planu, po zalogowaniu na stronie swojego konta Adobe kliknąłem w link Anuluj plan, ale kilka dni później Adobe ściągnął mi należność za korzystanie z planu (rozumiem, że za przyszły miesiąc, bo tu chyba obowiązuje płatność z góry). Spróbowałam anulować raz jeszcze i znowu pojawia się ten sam komunikat, żeby sobie poczytać o warunkach członkostwa lub kontaktować się z infolinią w celu anulowania (tylko nie wiem czy anulowania mojej decyzji o rezygnacji z planu czy rezygnacji z planu - tego nie mogę rozszyfrować ) Data odnowienia planu to 30marca 2016, no ale w wersji miesięcznej można zrezygnować chyba w każdej chwili (jak widać teoretycznie, bo Adobe tego nie ułatwia).

Pewnie czeka mnie dobijanie się do infolinii, tak czy tak, ale może ktoś już przez podobną procedure przechodził, a może coś robię źle. Help Adobiego jednoznacznie wskazuje, że wystarczy rezygnacja kliknięciem w link. Nie ogarniam tego

Ostatecznie, czy mogę w jakiś sposób zablokować u siebie przelewy, żeby Adobe nie pobierało tych opłat, skoro nie chcę i nie będę więcej korzystał z z ich usług?