Close

Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 65
  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bbart79 Zobacz posta
    Jesteś pewien tego co napisałeś?
    jasne

    Koniecznie odwiedź Podkarpacką Grupę Fotograficzną na Nikoniarzach : Forum Grupy PODKARPACKIEJ
    Informacja jak się z nami spotkać : Czwartkowe P I W K O (czyli jak się z nami spotkać)
    Jesteś z Podkarpacia : Jak do nas dołączyć

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Vinci Zobacz posta
    W istocie tak może być, że nie doczytalem Placilem co miesiac przez ponad rok i uznalem że to plan miesięczny a faktycznie umowy nie mogę odnaleźć mam tylko dostep do faktur online.

    Nie, pretensji zadnych nie mam, z obu programow dosc intensywnie korzystalem w pracy i w domu i nie żałuję, bo na siebie i na mnie zarabialy. Tym niemniej rok minął, projekty na razie zakonczylem, trzeba by umowę rozwiązać.

    Z tego rozumiem że "przespalem" termin w marcu i rozpoczal się nowy rok abonamentowy dla mnie



    No nic, poczatuje w poniedzialek z obsługą klienta, zobaczymy jak sie sprawy mają

    Daj znać jak to się skończyło. Właśnie zacząłem roczną subskrybcję i zastanawiam się czy sobie to notować żeby móc za rok wypowiedzieć. Czy później po roku bez konsekwencji można w dowolnym momencie ?!
    Nikon

  3. #23

    Smile

    RobertMiernik a przeczytałeś chociaż pierwszy post w tym temacie? Z tego co teraz pokazałeś jasno wynika, że nie masz pojęcia o czym tu piszemy. Autorowi chodzi o pakiet Fotografia.

    Witus po roku umowa jest automatycznie przedłużana na kolejny rok tak więc jeśli będziesz chciał zrezygnować to dla świętego spokoju pilnuj terminów.
    Ostatnio edytowane przez bbart79 ; 02-05-2015 o 22:58
    Nikon D610, N28 f1.8 G, N50 f1.8 G, N24-85 VR, T70-300 VC USD, SB-700

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bbart79 Zobacz posta
    RobertMiernik a przeczytałeś chociaż pierwszy post w tym temacie? Z tego co teraz pokazałeś jasno wynika, że nie masz pojęcia o czym tu piszemy. Autorowi chodzi o pakiet Fotografia.
    O matko, matko. Tak zauważyłem teraz nie ma dla Fotografii takiej opcji ale rok temu była, bo z kupowałem znajomemu na dwa miesiące i po nich zwyczajnie anulowałem subskrypcję, bez kary żadnej ani problemów.


    Edyta mówi jeszcze, że może kar nie naliczali na początku CC, bo nic o miesięczności i okresie wypowiedzenia nie mam.
    Ostatnio edytowane przez RobertMiernik ; 02-05-2015 o 23:17
    Koniecznie odwiedź Podkarpacką Grupę Fotograficzną na Nikoniarzach : Forum Grupy PODKARPACKIEJ
    Informacja jak się z nami spotkać : Czwartkowe P I W K O (czyli jak się z nami spotkać)
    Jesteś z Podkarpacia : Jak do nas dołączyć

  5. #25

    Domyślnie

    Być może, jednak nie pamiętam tej opcji podczas aktywacji pakietu w grudniu 2013. Może znajomemu również aktywowałeś pojedynczy program? Nie zmienia to jednak faktu, że terminów raczej powinno się przestrzegać
    Nikon D610, N28 f1.8 G, N50 f1.8 G, N24-85 VR, T70-300 VC USD, SB-700

  6. #26

    Domyślnie

    To ja już nic nie kumam... Czyli w opcji z planem rocznym po tym roku czasu, nie można potem w dowolnym momencie zrezygnować? Tylko jeśli się przegapi koniec tego rocznego okresu to potem z automatu trzeba opłacać kolejny rok? Dobrze rozumiem?

  7. #27

    Domyślnie

    A czy przypadkiem nie jest tak, ze kazdy plan jest roczny? Roznia sie tylko tym, ze albo oplata jest jednorazowo pobierana za caly rok, albo w ratach co miesiac? Zdaje sie, ze nie bylo opcji kupowania planu na miesiac czy dwa i koniec.

  8. #28

    Domyślnie

    Przecież już to wyjaśniono. Masz nawet obrazek. Jest zarówno plan roczny z miesięczną opłatą, jak i plan miesięczny. Ale w ofercie dla fotografów tego ostatniego nie ma.
    Z6II + N 17-28/2.8, N 28-75/2.8, N 70-180/2.8, N 24-200, T 70-300Z, N 40/2.0, V 85/1.8.
    D750/800 + T 17-35, N 24-70/2.8, N 28/1.8G, N 50/1.8G, S 135/1.8 Art.

    było D70, D40, D60, D80, D90, D700, D7000, D7100, D600, D750, D7200, D7500, Z5.

    moje pstryki, na fejsie, instagram

  9. #29

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bbart79 Zobacz posta
    RobertMiernik a przeczytałeś chociaż pierwszy post w tym temacie? Z tego co teraz pokazałeś jasno wynika, że nie masz pojęcia o czym tu piszemy. Autorowi chodzi o pakiet Fotografia.



    Witus po roku umowa jest automatycznie przedłużana na kolejny rok tak więc jeśli będziesz chciał zrezygnować to dla świętego spokoju pilnuj terminów.


    Dzięki !


    Wysłane za pomocą Tapatalk.
    Nikon

  10. #30

    Domyślnie

    W takim razie jest gdzieś jasno napisane, w którym momencie trzeba subskrypcję anulować, by nie było automatycznego przedłużenia na kolejny rok?

Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •