Close

Strona 3 z 10 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 95

Wątek: Projekt logo

  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez spiritus Zobacz posta
    W dół można

    Robisz projekt 100m x 100m i zmniejszasz dowolnie
    I spróbuj później takie logo wysłać do przygotowania np. gadżetów reklamowych
    Sony A7 | Voigtlander 15/4.5 III | Tamron 28-75/2.8 RXD | Fuji 55/1.8


  2. #22

    Domyślnie

    https://www.fiverr.com

    tutaj za 5 dolców wszystko robią mają też dopłaty- np za wektor. widziałem ofertę 3 propozycje za 5 dolców i 7 za 10kę. taniej wychodzi niż 6pak piwa
    coolpix L29

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Borat1979 Zobacz posta
    I spróbuj później takie logo wysłać do przygotowania np. gadżetów reklamowych
    oj tam oj tam

    Jeszcze takie info do założyciela:
    Niegdyś przeglądałem prace na tej stronie. Możesz spokojnie ogłosić konkurs i zadeklarować odpowiednią (dla siebie) kwotę i coś tam wybierzesz.
    Z6 || N14-30/4s || N24-120/4s || N85/1.8s || SB-600 || YN560

    ZAJRZYJ I WEŹ UDZIAŁ:
    >>RAWki<=>ZADANIA TEMATYCZNE<=>FOTOGRAFIA MIESIĄCA<<

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez spiritus Zobacz posta
    oj tam oj tam

    Jeszcze takie info do założyciela:
    Niegdyś przeglądałem prace na tej stronie. Możesz spokojnie ogłosić konkurs i zadeklarować odpowiednią (dla siebie) kwotę i coś tam wybierzesz.
    http://corton.pl/ podobne tylko wszystko co z grafiką związane
    swoją drogą znacie podobne strony ze zleceniami na fotografię?
    coolpix L29

  5. #25

    Domyślnie

    Dzięki tym, którzy już coś wysłali, dodam może bo nie napisałem na początku.

    To nie powinno być logo fotograficzne, chcę mieć logo raczej biznesowe, bo na foto nie zarabiam i nie do tego miałoby to służyć.

    Z dalszych podpowiedzi - szukam raczej czegoś 'lekkiego'


    !Agrest, dmk, MstrG, spiritus Dzięki!
    shaolin i thorcik oczywiście też
    Koniecznie odwiedź Podkarpacką Grupę Fotograficzną na Nikoniarzach : Forum Grupy PODKARPACKIEJ
    Informacja jak się z nami spotkać : Czwartkowe P I W K O (czyli jak się z nami spotkać)
    Jesteś z Podkarpacia : Jak do nas dołączyć

  6. #26

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez NegLTD Zobacz posta
    swoją drogą znacie podobne strony ze zleceniami na fotografię?
    +1
    Miałem kiedyś na forum pisać takie pytanie aaale zapomniałem :/

    Oczywiście podbijam i dołączam się do pytania


    Cytat Zamieszczone przez RobertMiernik Zobacz posta
    !Agrest, dmk, MstrG, spiritus Dzięki!
    shaolin i thorcik oczywiście też
    To czyli nikt nie wygrał "przetargu"?
    Z6 || N14-30/4s || N24-120/4s || N85/1.8s || SB-600 || YN560

    ZAJRZYJ I WEŹ UDZIAŁ:
    >>RAWki<=>ZADANIA TEMATYCZNE<=>FOTOGRAFIA MIESIĄCA<<

  7. #27

    Domyślnie

    Jeszcze jedna myśl, chyba najprościej byłoby połączyć zwyczajnie te dwie litery, nie mam niestety na razie pomysłu jak, ten wydaje się zbyt oczywisty. Czcionka też najlepsza jaką miał word ale dalej średnia.


    Koniecznie odwiedź Podkarpacką Grupę Fotograficzną na Nikoniarzach : Forum Grupy PODKARPACKIEJ
    Informacja jak się z nami spotkać : Czwartkowe P I W K O (czyli jak się z nami spotkać)
    Jesteś z Podkarpacia : Jak do nas dołączyć

  8. #28

  9. #29

    Domyślnie

    No tą właśnie nie idę, dlatego piszę na forum, takie to sobie sam zrobić potrafię ale to nie to.
    Koniecznie odwiedź Podkarpacką Grupę Fotograficzną na Nikoniarzach : Forum Grupy PODKARPACKIEJ
    Informacja jak się z nami spotkać : Czwartkowe P I W K O (czyli jak się z nami spotkać)
    Jesteś z Podkarpacia : Jak do nas dołączyć

  10. #30

    Domyślnie

    Przynajmniej człowiek choć raz ruszy makówką

    Po tym ostatnim coś takiego mi do głowy przyszło:



    EDIT:
    To nie to :/
    Muszę poprawić

    EDIT2:
    Nie wiem czemu tak wkleiło :/
    "R" ma być czarne a tło białe. Natomiast tło od "M" ma być czarne a nie takie przytłumione.

    EDIT3:
    Już poprawne
    Ostatnio edytowane przez spiritus ; 28-04-2015 o 22:29
    Z6 || N14-30/4s || N24-120/4s || N85/1.8s || SB-600 || YN560

    ZAJRZYJ I WEŹ UDZIAŁ:
    >>RAWki<=>ZADANIA TEMATYCZNE<=>FOTOGRAFIA MIESIĄCA<<

Strona 3 z 10 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •