Close

Strona 1 z 25 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 244
  1. #1
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 749

    Smile Plener modelkowy 11-14 czerwca, Zamek w Tucznie

    Dość długo zwlekałem z założeniem wątku, ale to przez pewne perturbacje (plany były inne - Kołobrzeg, zmieniłem ośrodek w ostatniej chwili, nie będą się rozpisywał o problemach).

    Zapraszam na kolejny plener, na którym to będzie można pofotografować piękne modelki, w równie pięknych okolicznościach przyrody (oraz w zamkowych wnętrzach). Przy około 20 uczestnikach modelek zaproszę pięć, w tym jedną pozującą do aktu. Oczywiście w ekipie znajdą sie też makjażystki dbające o to by dziewczyny były profesjonalnie przygotowanie do sesji (i zgodie z Waszymi sugestiami)
    Każda grupa (4 lub 6 fotografów - będą 2 opcje) będzie miała przez pół dnia modelkę tylko dla siebie. Do obiadu jedną, po obiedzie wymiana modelek między grupami i fotografujemy drugą. Tak więc w piątek 2 modelki, w sobotę 2 modelki, w niedzielę do obiadu - ostatnia, piąta.
    Ten plan pracy się sprawdza, plenerów było sporo, system jest dopracowany i chyba najsensowniejszy.
    Tłumaczę to wszystko tym, którzy mają chęć przyjechać, a jeszcze nigdy na takim plenerze nie byli. Sporo osób już jednak było i chyba sobie to chwalą, bo niektórzy są po raz drugi, trzeci, czwarty ... rekordzista (Marek) był na siedmiu plenerach.
    Jeśli to jeszcze nie wystarcza za reklamę to napiszę parę oczywistości - atmosfera jest fajna. Jest i humor i jest też praca z modelką. Są osoby doświadczone, ale i są początkujący. Nie ma jakichkolwiek barier. Pomagamy sobie wzajemnie, podpatrujemy się, uczymy się. Są na mojej www recenzje po poprzednich plenerach. www.jjstudio.pl/photos.php?id=33 to link do ostatniego pleneru w Ciechocinku, a w menu można wybrać i inne plenery. Zachęcam do dołączenia do naszej "paczki". Ogłoszenia o plenerze pojawią sie też na FB i wyślę w newsletterze do uczestników warsztatów z Kustrą. Myślę, że może tym razem być sporo wyjątkowo dużo świeżej krwi OK, trzeba przejść do konkretów:

    1. Termin. Połowa czerwca, tzn 11-14.06.2015. Od czwartku wieczorem (zjazd uczestników przed kolacją, zakwaterowanie, podział na grupy, przydzielenie modelek na poszczególne dni, rozeznanie terenu itd) do niedzieli do obiadu. Z bardzo pracowitym piątkiem, sobotą (i połową niedzieli). Ciężka harówka

    2. Miejsce. Zamek w Tucznie www.zamek-tuczno.pl Okolica bardzo ładna, parki, jeziora, sam zamek też ciekawy (dostajemy do dyspozycji (tzn do sesji) wszystkie wnętrza i wolne pokoje. Jak będą chętni rozstawimy studio.

    3. Modelki. Będą . Jedna do aktów, cztery do zdjęć w ciuszkach. Mam kilka fotomodelek na oku, nowe dla Was, ale jak to zwykle bywa wolę z tak dużym wyprzedzeniem nie podawać kto konkretnie będzie. Bo to tylko dziewczyny (jak to kobiety - zmienne są) i bardzo często nawet na tydzień przed imprezą jeszcze zachodzą zmiany. Na modelkę będzie przypadało 4 ... albo około 6 fotografów. Tzn będzie tak jak ostatnio. Na wniosek części z Was dałem możliwość pracy w grupach mało licznych (4 fotografów na modelkę), ale to się wiąże z tym, że koszt modelki na głowę fotografa jest wyższy (1,5x) od tego jaki jest w grupach, gdzie jest 6 (około) fotografów na modelkę. O dziwo na ostatnim plenerze była tylko jednak grupa "6" i kilka grup "4", widzę, że wolicie zapłacić więcej, a mieć mniejszą konkurencję Chcę by plener był przystępny cenowo dla większej grupy fotografów i dlatego utrzymam opcję 6 na modelkę. Może uzbiera się taka grupa.
    Oczywiście będą makijażystki, jak zawsze.

    4. Cena. Tradycyjnie rozbijam na 2 części - za swój pobyt, płatne na miejscu płaci każdy 380 zł brutto (FV potrzebującym kwitka wystawia zamek), to jest od czwartku do niedzieli. 3 noclegi i komplet posiłków (czyli nie tylko śniadania, ale też obiady i kolacje). Druga część - czyli na ekipę - modelki, ich pobyt, wynagrodzenie itd - 305 zł (brutto) w przypadku gdy chcecie być przypisani do grupy 6 osobowej, lub 457 zł jeśli będziecie w grupie 4 osoby na modelkę.
    Zakwaterowanie w pokojach 2 osobowych. Jak ktoś chce jedynkę - da radę, za dopłatą.
    Można wziąć osobę towarzyszącą, opłaca ona tylko swój pobyt.
    Może przyjadą forumowicze chcący porobić krajobrazy i poznać nas? Nie mam nic przeciwko temu.
    Nie robiąc modelek płaci sie tylko za pobyt - czyli 380 zł.

    Zapisy zbieram do połowy maja. I do wtedy wpłata części drugiej (305 lub 457 zł).

    Czekam na deklaracje i pytania.


    Lista, stan na 8.06.2015 godzina 10.30
    (wpłata - wytłuszczony nick)

    Marie - Mariola - Gdynia - grupa 4 fot
    Katrina - Kasia - okolice Trójmiasta, Gdyni - grupa 4 fot
    leon_gd - Leszek - Gdańsk - grupa 6 foto (ale jak trzeba to może dopłacić do 4)
    young - Adam - Trójmiasto - grupa 4 fot
    pdawid - Paweł - Gdańsk - grupa 6 foto
    Riki - Ryszard - Gdańsk - grupa 6 foto
    karvajalka - Jurek - Gdańsk - grupa 6 foto
    smokwaw - Arek - Trójmiasto - grupa 6 foto

    nikonista02 - Marek - Bydgoszcz - grupa 4 fot
    nickt - Tomek - Bydgoszcz - grupa 4 fot

    anita_wlo - Anita - Wrocław - grupa 6 foto (jak trzeba to dopłaci do 4)
    piotrkora - Piotr - Wrocław - grupa 6 foto lub 4 - tak jak Anita

    gustaw79 - Marcin - Ostrów Wlkp - grupa 6 foto (jak trzeba to dopłaci do 4) - tak jak Anita

    kopeniek - Irek - Rybnik - grupa 6 foto

    oper - Piotr - Warszawa - grupa 4 fot
    Rozalinda - Agnieszka - Warszawa - grupa 4 fot
    kashpir - Paweł - Warszawa - grupa 4 fot
    Robert Miernik - Robert - Warszawa - grupa 6 foto
    UFI - Jacek - Dziekanów Leśny (koło Warszawy) - grupa 4 fot

    Anyth - Grzegorz - Rzeszów +1 od Roberta - grupa 6 foto

    elvis185 - Arek - Włocławek - grupa 4 fot (od środy)
    + Gosia, żona elvisa - towarzysko

    arieloza - Ariel - Chojnice - grupa 4 foto

    prfoto - Przemek - Poznań - grupa 4 foto

    anihil - Sebastian - Białystok - grupa 6 foto


    2KC - Jurek - Bydgoszcz - towarzysko, na 2 dni, (50%)
    passer - Jacek - Bydgoszcz - jak liczna grupa? - decyzja w ostatniej chwili (20%)
    .:Gerard:. - Gerard - Monachium
    +1 od Gerarda - towarzysząca
    pinokio - Marek - Warszawa - jak liczna grupa? - decyzja w ostatniej chwili (20%)
    TOP67 - Tomek - Wrocław - towarzysko, bez grupy - raczej nie
    Carlos_lo - Karol - W. Brytania, lot - siedzi cicho
    photofun - Piotr - Gdańsk - odpuścił
    hesja - Sławek - Warszawa - grupa 6 foto - wypadł
    Wilk325 - Tadeusz - Bydgoszcz - grupa 6 foto - wypadł

    uwaga
    chciałbym poznać imiona (robię identyfikatory) tych osób, po nicku których mam kropeczki .......
    proszę w ogóle mi pisać o osobach towarzyszących, bo muszę określić ilość miejsc noclegowych!
    Ostatnio edytowane przez Jacek_Z ; 09-06-2015 o 22:25
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  2. #2

    Domyślnie

    No, w końcu termin, który mi pasuje!

    Pierwszy na liście

  3. #3

    Domyślnie

    Ja tez jade! Zaraz puszcze przelew
    Fotografia prasowa, sportowa, reportaże.
    http://press-shots.blogspot.com/
    Nikon D500, D300s, D80, F65, T 70-300, T 17-50 f/2.8, N 50 f/1.8, S10-20, SB 900, YN 587

  4. #4
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 749

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez photofun Zobacz posta
    Pierwszy na liście
    Drugi Pierwszy był Kuba (cube), ale na FB (tylko nie wiem czy to się liczy? ).
    Czyli impreza nie będzie smutna

    O PW z FB mogę zapomnieć, więc chyba będę wpisywał tu sobie tych z którymi piszę na FB.
    Jest już kolejna chetna - z warsztatów Kustry - Marta z Sosnowca.
    Na FB ruch 5x większy niż tutaj.

    EDIT Sorry - widzę tu też cos się dzieje. Kasiu - cieszę się. Kuba też jedzie. Będzie dobrze

    Dopiszę tu sobie jeszcze Przemka - prfoto . Niezła ekipa się kroi
    Ostatnio edytowane przez Jacek_Z ; 29-05-2015 o 19:02
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  5. #5

    Domyślnie

    Ja też się zapisuję. Towarzysko.
    Z6II + N 17-28/2.8, N 28-75/2.8, N 70-180/2.8, N 24-200, T 70-300Z, N 40/2.0, V 85/1.8.
    D750/800 + T 17-35, N 24-70/2.8, N 28/1.8G, N 50/1.8G, S 135/1.8 Art.

    było D70, D40, D60, D80, D90, D700, D7000, D7100, D600, D750, D7200, D7500, Z5.

    moje pstryki, na fejsie, instagram

  6. #6
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 749

    Domyślnie

    oczywiście.
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  7. #7

    Domyślnie

    Ja też)

  8. #8
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 749

    Domyślnie

    Dopisuję z FB oper, nikonista02 (czyli Piotr i Marek )
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  9. #9

    Domyślnie

    jakie lotnisko jest najblizej i dojazd? bedzie sprzet oswietleniowy i modyfikatory?


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Sluzba niewybatozona z rana predko sie bisurmani
    www.smooth.photography/vs13

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    Dopisuję z FB oper, nikonista02 (czyli Piotr i Marek )
    Dopisz też od razu Rozallindę, pewnie tez pojedzie My do grupy 4-osobowej.
    ---
    Oper

Strona 1 z 25 12311 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •