Close

Strona 24 z 25 PierwszyPierwszy ... 1422232425 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 231 do 240 z 244
  1. #231
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 751

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez RobertMiernik Zobacz posta
    Mogą być i czwórki, byle pozwolili ich używać jako jedynek bez dopłaty *3...
    Jeśli się w ilości pokoi zmieścimy używając ich jako dwójek to rezerwując cały pensjonat, nie powinni nam robić problemów chyba?
    Nie.
    Podesłał mi specyfikację pokoi:

    nr 1 - 4 os;
    nr 2 - 3 os;
    nr 3 - 3 os;
    nr 4 - 3 os;
    nr 5 - 3 os;
    nr 6 - 4 os;
    nr 7 - 4 os;
    nr 8 - 3 os;
    nr 9 - 2 os;

    nr 10 - 3 os;
    nr 11 - 4 os;

    Pokoje nr 10-11 posiadają wspólną łazienkę oraz położone są w drugiej części budynku (osobne wejście).


    Jak podliczymy to wszystkie miejsca to on ich ma 36, a nas na ostatnim plenerze było: 24 fotografów, 2 osoby towarzyszące, 8 osób "ekipy" czyli 34. Przy identycznej frekwencji to w całym pensjonacie zostaną wolne 2 łóżka.
    Czyli nawet gdyby ktoś miał fantazje płacić za pokój czwórkę i spać sam to nie ma takiej opcji, bo zabraknie miejsc dla uczestników.
    Albo zapakujemy cały pensjonat pod sufit albo zmieniamy miejsce.
    Decyzja musi być pilna, bo facet chce zadatek do końca lipca (inaczej nie będzie trzymał dla nas miejsc), a więc zaraz musimy ruszyć ze zbieraniem wpłat.
    Z innymi lokalizacjami też nie musi być wcale łatwo.
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  2. #232

    Domyślnie

    Jacku, lokalizacja dowolna. Co zrobisz i tak będzie super. Choć wolałabym mieć jedynkę z łazienką, bo jedna dla 7 osób, to prawie obóz) Nie jest ważna lokalizacja, tylko ludzie i modelki.

  3. #233

    Domyślnie

    Wprawdzie nie wiem czy się ogarnę z czasem na wyjazd, ale w takim ujęciu jestem za zmianą miejsca. Nie jest to luwr, żebyśmy u nich mieszkając zyskiwali tyle, że byłoby warto...
    Koniecznie odwiedź Podkarpacką Grupę Fotograficzną na Nikoniarzach : Forum Grupy PODKARPACKIEJ
    Informacja jak się z nami spotkać : Czwartkowe P I W K O (czyli jak się z nami spotkać)
    Jesteś z Podkarpacia : Jak do nas dołączyć

  4. #234

    Domyślnie

    A może nie skreślać jeszcze tej Jury? Może dałoby radę znaleźć inną miejscówkę na nocleg w okolicy Ogrodzieńca?

  5. #235

    Domyślnie

    namioty

    a tak poważnie to zależy czego chcecie być blisko, jak sądzę chodzi o możliwość pofocenia przy typowych dla Jury skałkach, czy zamek, czy coś innego
    Ostatnio edytowane przez zbyszekD7000 ; 15-07-2015 o 12:45
    D7000 |N18-105|N28-70|N70-210|N10-24|S17-50|SB26x2|SB910| |Soligor2x|Jupiter200|Helios44M5|
    Grecja2013
    klik 1) Zabawa w RAW'ki - weź udział
    klik 2) Zabawa "zadania tematyczne" - weź udział

  6. #236

    Domyślnie

    Chyba raczej o dojazd, ja mam zawsze mw. 1000km i chcialbym sie wyspac, a jak trzeba to piargnac na glos

  7. #237
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 751

    Domyślnie

    Willa Natura ma termin nadal wolny.
    Niedaleko jest podobno fajny dworek.
    Ale to miejsce ma minus - jak większość - w weekendy mają wesela. Dlatego jest taki kłopot z ośrodkami na plenery.

    W ten weekend o którym była mowa mają ... 2 wesela. W piątek i w sobotę. Ośrodek jest duży, ale będziemy to słyszeli i ze spaniem może być róznie.
    Z drugiej strony my też często urzędujemy do późna.
    No i z sesjami na terenie może być różnie - moga być "kibice", tzn goście weselni - rano skacowani, po południu - po prosty tacy, co na chwile opuszczą zabawę.
    Jeśli będziemy z sesjami wychodzili poza teren - to spoko.
    Paweł mi polecał te miejscókę, ale nie wiem za bardzo jak wygląda teren dalej od Villa Natura.

    Przenosic tam imprezę, czy zostaje Jura?
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  8. #238
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 751

    Domyślnie

    Aha. Pani jeszcze zadzwonila. My bedziemy w innym budynku. Najblizej wody. Tam jest 5 pokoi 1 osobowych i 10 dwuosobowych.
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  9. #239

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez davi4 Zobacz posta
    A może nie skreślać jeszcze tej Jury? Może dałoby radę znaleźć inną miejscówkę na nocleg w okolicy Ogrodzieńca?
    Też bym się skłaniał do poszukania czegoś na Jurze (skałki to fajne miejscówki)
    NIKON - D4S + D800 i kilka słoiczków

  10. #240
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 751

    Domyślnie

    Szukajcie też.
    Agroturystyki są generalnie za małe (przepisy) choć niektórzy to obchodzą mając 2 budynki obok siebie.
    Zamek jest (do zamieszkania) jeden, ale drogi - Bobolice, pensjonat pod zamkiem też drogi.
    Trzeba popatrzeć na inne pensjonaty itp.
    Ewentualnie Hotele ***, one mają szanse mieć akceptowalne ceny. Choć hotel Ostaniec - 3 gwiazdki (pieknie tam, wg galerii) to 115 zł noc na głowę, bez posiłków. Hotele ** - tam z kolei standard może być już ciut niski. Ale ..
    Pokoje gościnne, agroturystyki itp nie mają 35 miejsc noclegowych.
    Szukajcie też
    Ostatnio edytowane przez Jacek_Z ; 15-07-2015 o 21:37
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

Strona 24 z 25 PierwszyPierwszy ... 1422232425 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •