Close

Strona 4 z 25 PierwszyPierwszy ... 2345614 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 244
  1. #31

    Domyślnie

    Ja także poproszę. Do grupy "czteromodelinowej"

  2. #32

    Domyślnie

    Numer konta do przelewu to taki jak rok temu? Czy są jakieś zmiany?

  3. #33

    Domyślnie

    Witam.Oczywiście dopisz mnie też Jacku.

  4. #34
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 773

    Domyślnie

    Bardzo się cieszę, nie myślałem że będzie taki popyt
    Teraz to nawet mam obawy, czy nie będzie za wielu chętnych
    Mozna zrobić więcej grup i zabrać więcej modelek. Ale wtedy grupa zdoła "obskoczyć" 5 modelek, każda z grup nie zdoła focić modelki nr 6 czy 7 (o ile byłoby tyle grup).
    Można zrobić grupy bardziej liczne, ale sporo osób chce małych grup - więc to odpada. Ba, wcześniej nawet myslałem o wersji by dać opcje grup 3 osobowych (ale to by była cena grupy 6 osobowej x2, czyli 610 zł).

    Cytat Zamieszczone przez anita_wlo Zobacz posta
    Numer konta do przelewu to taki jak rok temu? Czy są jakieś zmiany?
    To samo.
    Jak sporządzę listę to wyślę na PW i na FB do wszystkich dokładne info o koncie itd. Myślę, że to zrobię przed weekendem majowym albo zaraz po.
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  5. #35

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez RobertMiernik Zobacz posta
    Będzie ciekawie. Też jadę jeśli mi kalendarz dopisze...
    Zapomniałem dopisać, żeby mnie liczyć +1. Będzie nas dwóch.
    Koniecznie odwiedź Podkarpacką Grupę Fotograficzną na Nikoniarzach : Forum Grupy PODKARPACKIEJ
    Informacja jak się z nami spotkać : Czwartkowe P I W K O (czyli jak się z nami spotkać)
    Jesteś z Podkarpacia : Jak do nas dołączyć

  6. #36

    Domyślnie

    Jacek_Z mógłbyś mnie dopisać do grupy 4 albo 6 osobowej. Dołączę do dowolnej grupy, gdzie brakuje kompletu osób
    D85,75,71 || N 14-24,24-70,70-200,200-500 || S 85A

  7. #37
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 773

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez RobertMiernik Zobacz posta
    Zapomniałem dopisać, żeby mnie liczyć +1. Będzie nas dwóch.
    Będziecie fotografować (obaj) czy jak TOP - towarzysko?
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  8. #38

    Domyślnie

    Nie wiem, ją to raczej towarzysko ale z sześć zdjęć bym zrobił, więc dla spokoju ducha jako zdjęciowo.
    Moje plus jeden czyli Grzegorz zdecydowanie fotograficznie.
    Może więcej plusów będę miał, do końca tygodnia sam znać, bo ostatnio ich było plus trzy.
    Koniecznie odwiedź Podkarpacką Grupę Fotograficzną na Nikoniarzach : Forum Grupy PODKARPACKIEJ
    Informacja jak się z nami spotkać : Czwartkowe P I W K O (czyli jak się z nami spotkać)
    Jesteś z Podkarpacia : Jak do nas dołączyć

  9. #39

    Domyślnie

    To ja mam jeszcze jedno pytanie :P Jacku coś tam wspomniałeś o stylistce. Czy stylistka będzie układać fryzurki i ma własne stylizacje czy stylizacje to już we własnym zakresie zabieramy?

  10. #40
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 773

    Domyślnie

    Polegajcie na sobie (i na tym co zabiorą dziewczyny). Przyjadą dwie makijażystki (prawdopodobnie te które znacie z Ciechocinka).
    Wiem, że niektóre osoby (to głównie sa panie) zabiorą własne rekwizyty, robią zakupy w lumpeksach itd. Ale to potem używaja do własnych sesji, a nie dla ogółu uczestników. Po prostu chcą by ich zdjęcia się odróżniały od innych także stylizacją.
    Jesli będzie duża frekwencja to poza dwiema makijazystkami wezmę fryzjerkę/stylistkę.
    Ostatnio edytowane przez Jacek_Z ; 27-04-2015 o 18:40
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

Strona 4 z 25 PierwszyPierwszy ... 2345614 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •