Close

Strona 23 z 25 PierwszyPierwszy ... 132122232425 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 221 do 230 z 244
  1. #221

  2. #222
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 773

    Domyślnie

    Między Krakowem a Częstochową.
    www.darjury.pl tam jest mapka (zakładka kontakt).
    Bardzo ładna okolica.
    Ostatnio edytowane przez Jacek_Z ; 12-07-2015 o 14:21
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  3. #223

    Domyślnie

    będą modelki aktowe?
    A7mk2 Zeiss 24-70/4 Sony G 70-200/4 v35/1.4,v50/1.1 FM2 Z50/1.4

  4. #224
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 773

    Domyślnie

    Ja będę.
    Modelki też będą. Do aktu też. Jedna.
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  5. #225

    Domyślnie

    Witam Jacku możesz mnie wstępnie wpisać. Z Katowic na Jurę to tylko myk i już jestem!
    NIKON - D4S + D800 i kilka słoiczków

  6. #226

    Domyślnie

    Jacku pytałeś Grażynkę o namiar na Marlenę?

  7. #227
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 773

    Domyślnie

    Rozmawiałem z Marleną. Nie ma już urlopu. I raczej nie dostanie dodatkowego.
    Czyli - szukam fryzjerki. Ale mam (mamy) większy problem.
    Jak widać nie zakładam wątku o plenerze. Nie bez powodu. nie wiem co robić z Jurą.
    Teraz facet przysłał mi wykaz pokoi. No i nie będziesz zadowolona - nie tylko ty.
    Na stronie pisze, że sa pokoje 2, 3, 4 osobowe. Myślę sobie - OK, ktoś pośpi w dwójce, zapłaci jak za jedynkę. Tylko okazuje się, że on ma jeden pokój 2 - osobowy, reszta to trójki i czwórki. I w ogóle pokoi ma tak na styk, co znacz że musimy zapełnić te pokoje. Będziemy spali w trójkach i czwórkach.
    Nastawiłem się na te Jurę. Chciałem wziąć krakowskie modelki i Kamilę Predko, dzieki niskiej cenie pensjonatu można było (wydając sumarycznie tyle samo co poprzednio) miec na plenerze fryzjerkę (albo plener bez fryzjerki byłby tańszy).

    Zmieniać miejscówkę?
    Jest opcja tu: http://www.villanatura.pl (mam nadzieję,że nadal mają miejsca) - ceny jak w Ciechocinku. To tak bardziej pod Poznaniem (jest mapka w dziale kontakt na ich www)
    Odpiszcie szybko co o tym myślicie?
    Tu by nie było fryzjerki (o chyba, że składka na plener by wzrosła w stosunku do poprzednich)
    Nie wiem co robić. Nie mam z km pogadać. Nie uczestniczycie w rozmowach o planach na przyszłość, nie podrzucacie miejscówek. (parę osób jest tu wyjątkiem - Jurek czy Paweł)
    Ostatnio edytowane przez Jacek_Z ; 14-07-2015 o 23:49
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  8. #228

    Domyślnie

    Jacku, na ostatnim plenerze sporo osób chciało jedynki. Nie ma innego pensjonatu w pobliżu?

  9. #229

    Domyślnie

    Mogą być i czwórki, byle pozwolili ich używać jako jedynek bez dopłaty *3...
    Jeśli się w ilości pokoi zmieścimy używając ich jako dwójek to rezerwując cały pensjonat, nie powinni nam robić problemów chyba?
    Koniecznie odwiedź Podkarpacką Grupę Fotograficzną na Nikoniarzach : Forum Grupy PODKARPACKIEJ
    Informacja jak się z nami spotkać : Czwartkowe P I W K O (czyli jak się z nami spotkać)
    Jesteś z Podkarpacia : Jak do nas dołączyć

  10. #230

    Domyślnie

    Jestem za zmiana miejsca i poproszę pokój dla dwóch osób.

Strona 23 z 25 PierwszyPierwszy ... 132122232425 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •