Close

Strona 15 z 25 PierwszyPierwszy ... 51314151617 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 141 do 150 z 244
  1. #141

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    Ja właśnie proponuję by zamiast robić 400 zdjęć dziennie zrobili ich 100, ale by ustawili modelkę pod siebie, by pracowała z nim, a nie z szóstką ludzi. Ludzie przywożą z pleneru 1000 zdjęć (i raczej tu zaniżyłem liczbę, wiem że bywało i 1,5 - 2 tys).

    Ale tu ilość nie przechodzi w jakość.

    Będziemy starali się to wpoić początkującym. Może zgromadzę chętnych początkujących i dam wytyczne jak pracować na plenerze, jak się fotografuje modelki, jak do nich podchodzić itd.
    Nom, niby masz rację, ale na początku to raczej ciężko, ogarnąć. Jak komuś z sesji wychodzą trzy dobre zdjęcia na 500 przyniesionych to ciężko ograniczyć te 500 do 100 bo może nie będzie wśród nich tych trzech
    Koniecznie odwiedź Podkarpacką Grupę Fotograficzną na Nikoniarzach : Forum Grupy PODKARPACKIEJ
    Informacja jak się z nami spotkać : Czwartkowe P I W K O (czyli jak się z nami spotkać)
    Jesteś z Podkarpacia : Jak do nas dołączyć

  2. #142

    Domyślnie

    Dobra oficjalnie dołączam do zacnego grona plenerowiczow

  3. #143
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 773

    Domyślnie


    Uwaga - mam modelkę z Gdyni. Kto ją weźmie do autka? Z Trójmiasta jest kilka osób.
    Daria założyła sobie specjalnie konto na MM. Wieczorem dam linka. Bardzo fotogeniczna ale i bardzo bardzo bardzo skromna dziewczyna. Niedzisiejsza. Macie jej nie psuć Od tego będą inne modelki
    Zabieram też te rosjankę. Fajnie pozuje. Tak w stylu fashion. Szybko. Mam nadzieje ze nadążycie ją fotografować No i ze sie z nia dogadacie. Studiuje tu rok wiec sporo rozumie po polsku. A mowi tez plynnie w angielskim. O polityce z 19 latką nie będziemy rozmawiali ?

    Kamila (Predko) opuściła sobie plener (juz dawno temu). Odnoszę wrażenie ze brałaby udzial w naszych imprezach ale tylko wtedy gdy będą blisko jej domu.

    Mam ciekawe modelki ale w Krakowie. Nie wiem co z tym fantem zrobic bo nie mają jak dojechać na plener. Chyba wezmę jako piątą jakąś swoją tzn tutejszą. Ktoś ma pomysł jak dotransportować modelkę stamtąd?

    Martę zabiera kopieniek czyli Irek. Spotkają sie gdzieś na Śląsku

    Zaprosilem na MM kilka ciekawych dziewczyn z Wałcza ale sie nie odzywają. Jako modelki nadprogramowe oczywiście.
    Ostatnio edytowane przez Jacek_Z ; 04-06-2015 o 15:26
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  4. #144

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta

    Uwaga - mam modelkę z Gdyni. Kto ją weźmie do autka? Z Trójmiasta jest kilka osób.
    Daria założyła sobie specjalnie konto na MM. Wieczorem dam linka. Bardzo fotogeniczna ale i bardzo bardzo bardzo skromna dziewczyna. .
    Mogę ją zabrać , Mam już na pokładzie Leona_gd "coś" ładniejszego umili Nam podróż . Bo my tacy jacyś niewyraźni
    Ostatnio edytowane przez pdawid ; 04-06-2015 o 17:51

  5. #145

    Domyślnie

    W takim razie zostaje w grupie 4 osobowej, nie bede robic juz zamieszania.
    Fotografia prasowa, sportowa, reportaże.
    http://press-shots.blogspot.com/
    Nikon D500, D300s, D80, F65, T 70-300, T 17-50 f/2.8, N 50 f/1.8, S10-20, SB 900, YN 587

  6. #146
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 773

    Domyślnie

    jeśli jest to kwestia zamienienia się z kimś innym co ma ochotę na przejście w drugą stronę to to żadne zamieszanie.

    Aha - linki do dziewczyn

    Marta - Enigma89 (do aktów - co widać) - http://www.maxmodels.pl/modelka-enigma89.html
    Kamila - http://www.maxmodels.pl/modelka-maamba.html - jak widać dość śmiała, ale u nas w charakterze modelki ciuchowej
    Daria - bardzo fotogeniczna, profil załozyła 2 dni temu specjalnie dla was http://www.maxmodels.pl/modelka-dariabronsart.html - ona z kolei nie będzie do rozbierania w najmniejszym stopniu. Bardzo fajna, a ma zasady. Cenię to sobie. Macie zakaz psucia jej
    Waleria - rosjanka (a nie ukrainka, to nie ta Waleria z Ciechocinka) - http://www.maxmodels.pl/modelka-waleriya.html - patrzcie na strony 2,3 itd jej pf. na pierwszej stronie ma najsłabsze foty
    piąta modelka - sprawa nadal otwarta
    kombinujcie ciuchy/rekwizyty dla nich
    makijaże - te same co w Ciechocinku, Grażyna i Natalia
    Ostatnio edytowane przez Jacek_Z ; 06-06-2015 o 00:15
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  7. #147
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    10 2010
    Miasto
    Ostrów Wielkopolski
    Posty
    117

    Domyślnie

    Ależ ta Daria ma oczęta... Gdzie tu ten przycisk "Lubię to"

  8. #148

    Domyślnie

    Chcaiłbym uprzejmie spostrzec, że Daria na czwartym zdjęciu swojego portfolio prawie odsłoniła pępek! Żebyś później Jacek nie mówił, że to my ja psujemy...

  9. #149

  10. #150

    Domyślnie

    Jacek, nie zastanawiaj się niepotrzebnie, weź jedną z tych o których rozmawialiśmy. Wszystkie są rewelacyjne i wyjdą świetnie na zdjęciach. Ja preferuję tę z imieniem na A więc nadal masz wybór

Strona 15 z 25 PierwszyPierwszy ... 51314151617 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •