Close

Strona 12 z 25 PierwszyPierwszy ... 2101112131422 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 244
  1. #111

    Domyślnie

    W sobotę chałturka, a na czwartek, piątek... niedosyt będzie jak po Ciechocinku...
    No i z Hesją i tak się mijam...
    Do następnego pleneru, a jak ktoś bardzo chce, to 27-28 czerwca, nad morze zapraszam...

  2. #112

    Domyślnie

    Trafiłam na wypożyczalnię kostiumów z Warszawy. Podsyłam strony, bo kto wie może jednak się coś przyda https://www.facebook.com/kostiumy.ar.../photos_stream i strona http://www.vision-of-art-fashion.pl/#!ofera/cee5 .

  3. #113
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 774

    Domyślnie

    Nad morzem jest tak zimno, że się cieszę że nie mamy własnie teraz pleneru w Kołobrzegu. A pierwotnie miał byc termin 28-31.05 obok tego miasta. 10 -12 stopni i deszcz. Z tą Łebą i tak nieźle trafiliśmy
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  4. #114
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 774

    Domyślnie

    Wrocław - Tomek, Anita, Piotr i Gustaw. Jak jedziecie (tzn w ile samochodów)? Czy znajdzie się miejsce dla modelki z Sosnowca (ona by dojechała do Wrocławia)?
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  5. #115

    Domyślnie

    Bo ja wiem? Byłem kilka dni temu i było 38 stopni


    Chociaż momentami nieźle wiało

    Z6II + N 17-28/2.8, N 28-75/2.8, N 70-180/2.8, N 24-200, T 70-300Z, N 40/2.0, V 85/1.8.
    D750/800 + T 17-35, N 24-70/2.8, N 28/1.8G, N 50/1.8G, S 135/1.8 Art.

    było D70, D40, D60, D80, D90, D700, D7000, D7100, D600, D750, D7200, D7500, Z5.

    moje pstryki, na fejsie, instagram

  6. #116
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 774

    Domyślnie

    WAŻNE:

    Zamek chce mi podetknąć do podpisania zamówienie na konkretną liczbę osób. Muszę podać ilu nas będzie. Łącznie z modelkami, osobami towarzyszącymi itd, a nie tylko ilość samych fotografów.
    Zamek nie ma restauracji, ma kuchnie, na której przygotuje zamówioną ilość posiłków, a wcześniej zakupi ściśle określoną ilość produktów. Z tego tytułu będzie mnie rozliczał wg zamówienia, a nie wg ilości faktycznie obecnych osób. Mam tu analogiczną sytuacje jak na imprezie w Paszkówce. Nawet jak dzień wcześniej podawałem, że na obiedzie czy kolacji będą 1-2 osoby mniej to i tak musiałem za te posiłki zapłacić. I poszło to z mojej kieszeni! bo wcześniej zbierałem pieniądze od ludzi tylko za to, z czego korzystali.

    To mi się zdarza pierwszy raz. Ja zbierałem kase na ekipę (modelki itd), a za pobyt nie. Teraz mam problem, gdyby ktoś nie przyjechał, bo na modelki będę miał, ale ... będę miał zapłacić za pobyt kogoś, kto nie przyjedzie?

    Jeśli ktoś się wycofuje to piszcie zaraz, to nie uwzględnie go w zamówieniu (wysyłam je w poniedziałek)
    Jeśli ktoś będzie w mniejszym wymiarze (np hesja będzie od piątku wieczór) to niech mi to poda teraz, bo inaczej będzie płacił 380 zł nawet jak przyjedzie na jeden dzień. Jak dowiem się o krótszym udziale teraz to zmniejsze zamówienie i zapłaci się proporcjonalnie mniej (wspomniany hesja zapłaci za 2 noclegi a nie za 3, za mniej posiłków).

    To jak - jeszcze ktoś będzie trochę krócej? (przyjedzie później, w piątek lub wyjedzie np w sobotę?)
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  7. #117

    Domyślnie

    Ja Ci już mówiłem. Będę w piątek wieczorem
    Serdecznie pozdrawiam
    www.hesja.pl

  8. #118
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 774

    Domyślnie

    Modelki.
    1. Dopinam zestaw 5-ki modelek.
    Zastanawiam się czy brać takie fotogeniczniejsze (piękne oczy, usta - mam taką Darię), ale z takim "felerem" że sa młodsze, mniej lub nawet mało doświadczone (ale perspektywiczne) czy starsze, bardziej doświadczone, ale takie co kariery nie zrobiły (i nie zrobią - wiek), bo są mniej fotogeniczne.
    Jednym słowem - uroda (i młodość) kontra wiek i doświadczenie. Co wybieracie?

    2. Hesja. To nie modelka ale on dopytywał (nie bez kozery) o to fotografowanie poza grupami, poza przydziałem. Rozmawialiśmy i sprawa mi się wyjaśniła czemu on o to tak tu ciśnie. Po prostu Sławek przyjedzie w piątek wieczorem i nie będzie fotografował dwóch modelek, które jego grupa w ten dzień będzie miała. Ma więc prośbę, by mógł przez kwadrans pofocić te modelki w sobotę czy niedzielę, gdy będą robione w innej grupie. Bez narzucania się (wspomniał, że może je focić z odległości 30 m teleobiektywem 500mm by nie przeszkadzać grupie ), bez burzenia czyjegoś planu zdjęciowego itd itd.
    Myślę, że to nie problem?
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  9. #119
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 774

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez hesja Zobacz posta
    Ja Ci już mówiłem. Będę w piątek wieczorem
    Tak, tak, o tym tu pisałem i w pierwszym poście jest przy Tobie taka adnotacja (na czerwono).
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  10. #120
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 774

    Domyślnie

    Uf, ostatnie na dziś (chyba ) ogłoszenie

    Mamy komplet, 3 grupy po 4 osoby i 2 grupy po 6. A nawet ta ostatnia grupa to będzie chyba 7, a nie 6, z tym, że tam będą Wilk325, hesja, Robert, którzy się będą obijali co nieco, więc po części pozwoliłem sobie grupę 6 osobową powiększyć do 7 fotografów, bo .. często tam będzie fotografowało tylko czterech

    Jest sporo osób, które nie napisały co z nimi. Czekałem na decyzję, ale minęły okresy, które sami sobie wyznaczali na odpowiedź.
    Sporo tzn:
    karvajalka - Jurek - Gdańsk - grupa 6 foto (+ żona i dzieci 2 i 5 lat) - decyzja w ostatniej chwili
    2KC - Jurek - Bydgoszcz - towarzysko, na 2 dni, (50%)
    passer - Jacek - Bydgoszcz - decyzja w ostatniej chwili (20%)
    .:Gerard:. - Gerard - Monachium i +1 od Gerarda - towarzysząca córka
    pinokio - Marek - Warszawa - - decyzja w ostatniej chwili (20%)
    Bartman - Bartek - Zielona Góra - grupa 6 foto - wątpliwe czy teraz da radę, raczej pojedzie na jesień
    Carlos_lo - Karol - W. Brytania

    Jeśli ktoś chce przyjechać towarzysko - nie ma problemu (2KC)
    Jeśli także pofotografować - to jeśli pozytywnie odpowie kilku z was to jestem w stanie utworzyć szóstą grupę, raczej 4 fotografów, albo dwóch z was dołożyć do grupy 6 fotografów, dzieląc te grupę na dwie grupy 4 fotografów. Ale ... te deklaracje chcę do poniedziałku.
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

Strona 12 z 25 PierwszyPierwszy ... 2101112131422 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •