Close

Zobacz wyniki ankiety: Oceń która najlepsza

Głosujących
10. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • 1 spiritus

    0 0%
  • 2 karad1

    4 40,00%
  • 3 Yabby

    6 60,00%
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 23
  1. #11

    Domyślnie

    A ja nie głosowałem bo 3 nie widzę a 2 się nie otwiera
    D7000 |N18-105|N28-70|N70-210|N10-24|S17-50|SB26x2|SB910| |Soligor2x|Jupiter200|Helios44M5|
    Grecja2013
    klik 1) Zabawa w RAW'ki - weź udział
    klik 2) Zabawa "zadania tematyczne" - weź udział

  2. #12

    Domyślnie

    Oooo i masz. Poległem na własnym terenie
    Chciałem zwrócić uwagę na ludzi, którzy są praktycznie "nie zauważalni" czyli grajkowie uliczni i żebracy (których w sumie szukałem ale nie znalazłem :/).

    Yabby gratulacje bo to zapewne Twoje
    Prywatnie: Z6 || N14-30/4s || N24-120/4s || N40/2 || N85/1.8s || SB-600 || YN560
    Służbowo: R6 || T24-70/2.8 G2 || C70-200mm f/2.8L IS III USM

    ZAJRZYJ I WEŹ UDZIAŁ:
    >>RAWki<=>ZADANIA TEMATYCZNE<=>FOTOGRAFIA MIESIĄCA<<

  3. #13

    Domyślnie

    Dziękuję i szczerze się nie spodziewałem głosowałem na dwójeczkę bo bardzo mi się spodobała. Jedynka b.dobra jako zdjęcie (o czym pisałem tam gdzie trzeba) ale nie pasowała mi do tematu.
    Zbyszek co do wyświetlania 3. To już o tym pisałem, kilka postów wcześniej
    Ostatnio jestem w dobrym nastroju, wróciłem z Warszawy, osiągnąłem to co chciałem i jestem bardzo szczęśliwy dlatego następny temat mam nadzieje będzie dla Was przyjemny (i będzie dużo prac). Proponuje temat: RADOŚĆ.
    Nie wiem jak z terminami ale ja tym razem pasuje bo muszę zacząć się przygotowywać do czegoś co większość z Was ma już za sobą

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Yabby Zobacz posta
    Dziękuję i szczerze się nie spodziewałem głosowałem na dwójeczkę bo bardzo mi się spodobała. Jedynka b.dobra jako zdjęcie (o czym pisałem tam gdzie trzeba) ale nie pasowała mi do tematu.
    Zbyszek co do wyświetlania 3. To już o tym pisałem, kilka postów wcześniej
    Ostatnio jestem w dobrym nastroju, wróciłem z Warszawy, osiągnąłem to co chciałem i jestem bardzo szczęśliwy dlatego następny temat mam nadzieje będzie dla Was przyjemny (i będzie dużo prac). Proponuje temat: RADOŚĆ.
    Nie wiem jak z terminami ale ja tym razem pasuje bo muszę zacząć się przygotowywać do czegoś co większość z Was ma już za sobą
    Maturka?
    Zacytuję klasyka: "i po co Ci ona?"
    Prywatnie: Z6 || N14-30/4s || N24-120/4s || N40/2 || N85/1.8s || SB-600 || YN560
    Służbowo: R6 || T24-70/2.8 G2 || C70-200mm f/2.8L IS III USM

    ZAJRZYJ I WEŹ UDZIAŁ:
    >>RAWki<=>ZADANIA TEMATYCZNE<=>FOTOGRAFIA MIESIĄCA<<

  5. #15
    Sith Hospodar Impaler Awatar Dex
    Dołączył
    01 2007
    Miasto
    Alpy Transylwańskie
    Posty
    5 166

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Yabby Zobacz posta
    Nie wiem jak z terminami ale ja tym razem pasuje bo muszę zacząć się przygotowywać do czegoś co większość z Was ma już za sobą

    ZSW już nie ma to nie masz się czego bać

  6. #16

    Domyślnie

    Tak już za tydzień zaczynam zabawę z maturą podstawa mi nie potrzebna ale zdać trzeba. Dex bać się nie ma czego bo wybieram się na WAM (a jak nie wyjdzie to wyląduje na normalnej AM)

  7. #17
    Sith Hospodar Impaler Awatar Dex
    Dołączył
    01 2007
    Miasto
    Alpy Transylwańskie
    Posty
    5 166

    Domyślnie

    Czyli za 5 lat wychodzisz jako oficer czy jak to jest?

  8. #18

    Domyślnie

    W sumie to za 6 bo to jak normalne studia magisterskie lekarskie tyle ze związane z wojskiem. Wychodzę jako "lekarz" wojskowy, mogę wyjechać na parę misji itp. Nie wiem tylko jak wyjdzie z badaniami lekarskim ale to się dokładniej dowiadywać będę po maturze

  9. #19

    Domyślnie

    Witam. Dziękuję za oddane głosy na nr 2 . Spontaniczne zdjęcie mojej córeczki ,bez żadnego przygotowania
    D610 , D5100 ,N 35 1,8 , 50 1,8 , 85 1,8 ,70-200 2,8 VR , T 16-28 2,8 ,SB700

  10. #20

    Domyślnie

    Głosowanie zakończone, mamy wyniki.

    Zadania tematyczne No. 8 " Widoczne - Niewidoczne " z liczbą 6 głosów wygrywa: Yabby


    Oto praca zwycięzcy:



    A o to wyniki wraz z autorami prac:

    Praca nr 1 - spiritus - 0 głosów
    Praca nr 2 - karad1 - 4 głosy
    Praca nr 3 - Yabby - 6 głosy

    Gratuluję zwycięzcy i proszę o zaproponowanie tematu na kolejną zabawe.

    Jeżeli chcecie można wypowiadać się w tym watku co myślicie na temat zdjęć.
    Pozdro ludzie!
    "Fotografujac staraj się pokazać to, czego bez Ciebie nikt by nie zobaczył."
    ZADANIA TEMATYCZNE , RAWki - Też weź udział!

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •