Czy jest mozliwosc zmiany skoku w bracketingu np co 4 ? a w manu jakies numerki ale nie wiem co to i nie chce ruszac bo kiedyssobie cos poprzestawialem. Chodzi mim oczywiscie wykozystanie do HDR.