Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 21
  1. #1

    Domyślnie olympus czy sony?

    Sony a5100/6000 czy Olympus OM-D EM10? Jak uważacie?
    Ostatnio edytowane przez martaroo ; 19-04-2015 o 14:15

  2. #2

    Domyślnie

    Rewelacyjnie zadane pytanie. Do damskiej torebki Olympus, bo ładniejszy.

  3. #3

    Domyślnie

    Weź cokolwiek.
    było żółto i czerwono
    był też FUJI, ale wykończyła go czerwona zaraza
    fotografie Stankiewicz Tomasz

  4. #4

    Domyślnie

    Olympus:+- fajna stabilizacja w korpusie, duzy zestaw lekkich i niewielkich szkiel
    -jak dla mnie guzikologia i menu nieprzyjazne, ale to kwestia gustu, kom us innemu wyda sie odwrotnie
    Radze sprawdzic jak sie trzyma w rece, wybrac cos pasujacego

  5. #5

    Domyślnie

    E tam
    Nie znacie sie :P
    Tylko pentax
    ... ucze sie patrzec i widziec...
    i duqa z tego...

  6. #6

    Domyślnie

    Oly wypłuwał dobre kolorki i dlatego kupiłem e-pm1 3 lata temu i nadal go używam. Jednak "kto nie maszeruje ten ginie" i obecne olympusy nie są już czymś takim superfajnym jak kiedyś były na tle innych narzędzi do focenia.

    Może warto nabyć e-pm2 ? Paskudny może nieco, ale matryca ta sama a cena dobra
    d5500 + S17-50 2.8 + N55-300 + w szufladzie zakurzone 35 1.8, 100 mm 2.8e z dandelionem

  7. #7
    Oszczędny w słowach Awatar Maciej90
    Dołączył
    05 2012
    Miasto
    Gniezno
    Posty
    61
    Wpisów
    5

    Domyślnie

    EM10, bo stabilizacja + dobra optyka + możliwość podpięcia gripa.
    D300 | MB-D10 | SB-900 | AF-S 10-24 1:3.5-4.5G + AF-S 50 1:1.8G + AF-S 18-70 1:3.5-4.5G + AF-S 70-300 1:4.5-5.6G VR II
    F55 | AF 28-80 1:3.3-5.6G + AF 70-300 1:4-5.6G

  8. #8
    Gaduła Awatar matys
    Dołączył
    09 2010
    Miasto
    szczecin / chesterfield
    Posty
    1 256

    Domyślnie

    Na tak zadane pytanie....

    Tylko WD-40
    .

  9. #9

    Domyślnie

    Olympus, mniejsza optyka o rewelacyjnych parametrach, matryca bijąca cześć konstrukcji aps-c i ogólnie większy wybór w szklarni, a menu kwestia gustu i przyzwyczajenia

  10. #10

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •