Sony a5100/6000 czy Olympus OM-D EM10? Jak uważacie?![]()
Szukaj
Sony a5100/6000 czy Olympus OM-D EM10? Jak uważacie?![]()
Ostatnio edytowane przez martaroo ; 19-04-2015 o 14:15
Rewelacyjnie zadane pytanie. Do damskiej torebki Olympus, bo ładniejszy.
Weź cokolwiek.
Olympus:+- fajna stabilizacja w korpusie, duzy zestaw lekkich i niewielkich szkiel
-jak dla mnie guzikologia i menu nieprzyjazne, ale to kwestia gustu, kom us innemu wyda sie odwrotnie
Radze sprawdzic jak sie trzyma w rece, wybrac cos pasujacego
E tam
Nie znacie sie :P
Tylko pentax![]()
... ucze sie patrzec i widziec...
i duqa z tego...
Olywypłuwał dobre kolorki i dlatego kupiłem e-pm1 3 lata temu i nadal go używam. Jednak "kto nie maszeruje ten ginie" i obecne olympusy nie są już czymś takim superfajnym jak kiedyś były na tle innych narzędzi do focenia.
Może warto nabyć e-pm2 ? Paskudny może nieco, ale matryca ta sama a cena dobra![]()
d5500 + S17-50 2.8 + N55-300 + w szufladzie zakurzone 35 1.8, 100 mm 2.8e z dandelionem
EM10, bo stabilizacja + dobra optyka + możliwość podpięcia gripa.
D300 | MB-D10 | SB-900 | AF-S 10-24 1:3.5-4.5G + AF-S 50 1:1.8G + AF-S 18-70 1:3.5-4.5G + AF-S 70-300 1:4.5-5.6G VR II
F55 | AF 28-80 1:3.3-5.6G + AF 70-300 1:4-5.6G
Na tak zadane pytanie....
Tylko WD-40
.
Olympus, mniejsza optyka o rewelacyjnych parametrach, matryca bijąca cześć konstrukcji aps-c i ogólnie większy wybór w szklarni, a menu kwestia gustu i przyzwyczajenia![]()
Skontaktuj się z nami