Witam.
Pytanie tak jak w tytule. Mam pewien problem, a mianowicie zastanawiam się nad kupieniem dwóch obiektywów do Nikona D70. Obiektywu makro i tu mam dylemat czy kupić obiektyw szerokokątny czy normalny. Jeśli chodzi o ten dylemat chciałabym robić zdjęcia krajobrazów, ludzi, zwierząt.
Teraz drugie pytanie jaki obiektyw makro byłby najlepszy? Dodam, że nie jestem profesjonalistką w tej branży, a raczej amatorką, chociaż przygody z fotografią miałam już nieco. I teraz co do drugiego obiektywu jaki byłby najlepszy?
Dodam, że przy body mam obiektyw AF Nikkor 28-100mm 1:3.5-5.6 G.
Z mojego doświadczenia z tym obiektywem wiem, że dobry nie jest.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami