Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11
  1. #1

    Domyślnie Malta na (V)Valet(t)a.

    Skłamałem. Nie mieszkałem w stolicy a tam gdzie mieszkałem normalnie się zameldowałem i mimo, że nie wziąłem kąpielówek to nie ganiałem po wyspie z dzyndzlem na wierzchu. Skłamałbym też gdybym powiedział, że zwiedziłem Maltę bo byłem tam jedynie 3 dni i jedynie liznąłem tematu. Dlatego też nie będę się silił na relację. Na forum jest pełno specjalistów od Malty i ciekawych opisów. Od siebie mogę jedynie dodać, że potwierdziły się słowa forumowiczów(moshica i doc'a), że wyspę da się dość bezboleśnie zwiedzić transportem publicznym (1,5 ojro za dzień) a cały ruch odbywał się nawet od czasu do czasu zgodnie z rozkładem jazdy oraz że St. Julian's to hardkorowa miejscówka.
    1.
    2.
    3.
    4.
    5.
    6.
    7.
    8.
    Ostatnio edytowane przez cz4rnuch ; 17-04-2015 o 13:45

  2. #2

    Domyślnie

    wrócisz raz jeszcze na 3-4 dni i Malta będzie mogłabyć odchaczona. Bardzo fajne fotki - fotograficznie jedynie bym ciut kontrastu dodał - bo tak jakoś jasno w cieniach

  3. #3
    Zbanowany
    Dołączył
    05 2011
    Miasto
    Poznań
    Posty
    798

    Domyślnie

    No jasno jakoś faktycznie dziwnie. Ale kadry ok., tylko dlaczego na 7 skręciłeś ten wózek. Trzeba było moment poczekać.

  4. #4

    Domyślnie

    Moje, zbliżone kadry .....










    Ja byłem na Malcie 6 dni (05-12.kwietnia 2015) ; ...... i ten czas MZ wystarczy na bardzo dokładną eksplorację wyspy ..... ; nawet poruszając się miejscową komunikacją.

    Czy to nie przypadkiem Ty ? .......
    Ostatnio edytowane przez Archibald6803 ; 17-04-2015 o 19:48

  5. #5

    Domyślnie

    A gdzie jest czerń? Za bardzo pojechałeś z rozjaśnianiem cieni.
    Z6II + N 17-28/2.8, N 28-75/2.8, N 70-180/2.8, N 24-200, T 70-300Z, N 40/2.0, V 85/1.8.
    D750/800 + T 17-35, N 24-70/2.8, N 28/1.8G, N 50/1.8G, S 135/1.8 Art.

    było D70, D40, D60, D80, D90, D700, D7000, D7100, D600, D750, D7200, D7500, Z5.

    moje pstryki, na fejsie, instagram

  6. #6

    Domyślnie

    Na wstępie dziękówka za to, że chciało wam się coś skrobnąć. Wszystkie sugestie dotyczące obrazka uwzględnię (albo i nie ). Raczej nic nie da się zrobić z tym samochodem bo go po prostu nie zauważyłem a mam tylko jedno zdjęcie z tego miejsca. Stock ma rację, 3 dni to za mało na całą wyspę. Pewnie tydzień byłby znacznie lepszy. Początkowo nawet na te 3 dni mieliśmy bardziej ambitne plany (m.in Gozo) ale leniwy klimat wyspy był na tyle zaraźliwy, że postanowiliśmy przystopować. Tanie wino też zrobiło swoje. Dla niektórych rodaków cebulaków nawet chyba zbyt tanie bo od południa w co drugim autobusie rozbrzmiewała pieśń o małym rycerzu. Niezwykle ciekawe były także komentarze na temat fizjonomii wchodzących do autobusów Pań. Miodzio.
    Ten przystojniak ze zdjęcia Archibalda to niestety nie ja. Ja nie ruszam się z domu bez jutowego worka na głowie. Dodam jeszcze kilka pionów.
    14.
    15.
    16.
    17.
    18.
    19.

  7. #7

  8. #8

    Domyślnie

    Kadry spoko, ale tonacja zdjęć boli - brak kontrastu i cieni, zdjęcia wypłukane z głębi, zbyt jasne. Tomek już o tym napomknął.

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Archibald6803 Zobacz posta
    hehehe .....
    Nie łudziłem się, że moje kadry są niepowtarzalne tym bardziej, że miałem mało czasu a i tereny nie są jakoś wybitnie rozległe (Mdinę w kwadrans można pewnie ze 3 razy obejść ). Nie aspiruję też do bycia drugim Krzysiem Kolumbem. Dla mnie te fotki to tylko pamiątka z krótkiego urlopu, ale mimo widma porażki podejmuję rękawicę

    20.
    21.
    22.
    23.
    24.
    25.
    26.

    Pozdrawiam wszystkich udzielających się.

    P.s Jeśli macie coś z wnętrza katedry w Mdinie to chętnie obejrzę. Ja niestety pocałowałem klamkę.
    Ostatnio edytowane przez cz4rnuch ; 19-04-2015 o 23:18

  10. #10

    Domyślnie

    Spoko , bez obaw.

    Cytat Zamieszczone przez cz4rnuch Zobacz posta
    ..............P.s Jeśli macie coś z wnętrza katedry w Mdinie to chętnie obejrzę. Ja niestety pocałowałem klamkę.
    Mdina ....... hmmm ...... mam parę gniotów (za wyjątkiem ostatniego celowo nieprostowanych) więc proszę bardzo:
    (jak chcesz którymś uzupełnić swój album -pisz przez PM ; wyślę Ci RAWa)
















    ..... i mały bonusik:
    Ostatnio edytowane przez Archibald6803 ; 20-04-2015 o 00:02

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •