Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18
  1. #1

    Domyślnie Londyn...kilka zdjęć do oceny

    Witam serdecznie i zapraszam do konstruktywnej oceny moich wypocin

    wielkie dzięki


    1.
    2.
    3.
    4.

  2. #2

    Domyślnie

    1.Jesli winieta ma kierowac wzrok lub byc elementem stylistycznym to winiete na twoim zdjeciu moglby ktos uznac za troche nielogiczna. London Eye wyglada na twoim zdjeciu jakby wirowal z szalona predkoscia. Calosc do tylu pochylona. 2.Cienie za ciemne, calosc za ciemna, wszystko jakby zamglone- Londyn . 3. Za ciemna, za zolta (nawet jesli w kolory na zdjeciu odpowiadalyby tym w rzeczywistosci)- czesc moich zdjec tez tak wyglada, ale jeden z kolegow na forum slusznie mnie i moje zdjecia oswiecil. Miales troche pecha- The Shard bywa znacznie rownomierniej oswietlony 4. "klimatycznie"- nie wiem dokladnie co slowo oznacza, ale jest klimatycznie tutaj mozna powiedziec jedynie: de gustibus non est disputandum
    Ostatnio edytowane przez sufenta ; 17-04-2015 o 06:48
    I was expecting applause but I suppose stunned silence is equally appropriate... flickr

  3. #3

    Domyślnie

    Bardzo fajne foty. Podkręcone kolorki robią dobrze tym zdjęciom.
    "Na początku poznaj wszystkie zasady, żeby o nich zapomnieć"
    John Coltrane

  4. #4

    Domyślnie

    Dobre że chociaż jedno zostało oszczedzone


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  5. #5

    Domyślnie

    Oszczedzone zostaly wszystkie- zrobiles jak umiales i jak ci sie podobalo. Ja zrobilbym inaczej co nie znaczy lepiej-2., 3., i 4. oceny sa mniej lub wiecej subiektywne ("za ciemne", "za jasne", "za zolte" to zadne sformulowania sa). Stosunkowo najbardziej obiektywna bylaby ocena 1. pzdr.
    I was expecting applause but I suppose stunned silence is equally appropriate... flickr

  6. #6

    Domyślnie

    Wielkie dzięki Sufenta....pozdrawiam


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  7. #7

    Domyślnie

    Wszystkie foty podobają mi się... ogólnie kadrowo nie ma do czego się przyczepić (tak przynajmniej moim zdaniem).
    1 i 4 podobają mi się szczególnie. Na jedynce pomysł z długim czasem był świetny. Rzeczywiście london eye wygląda tak jak by się kręcił z zawrotną prędkością, ciekawa wizja Czwóreczka wyszła bardzo malowniczo.

  8. #8

    Domyślnie

    Przyjemny zestaw dobrych fotek. Moja kolejność, to 4,3,1,2.
    Object error. Unable to run this script. Program terminated!

  9. #9

    Domyślnie

    Mi jedynka przypadla do gustu najbardziej.

  10. #10

    Domyślnie

    Mi się podoba 4 - bardzo przyjemne i ciekawe kolorki.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •