Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Cosmopolitan

  1. #1

    Domyślnie Cosmopolitan

    Takie jedno z gatunku "oczywiste". Trudny budynek do fotografowania ze względu na jego wysokość i ciasne otoczenie.

    | FB | BLOG |

  2. #2

    Domyślnie

    Kadrowo dla mnie bez uwag ,chociaż kombinowałem, w którym miejscu ciąć dół . Szkoda, że nie świeciły się światła w mieszkaniach

  3. #3

    Domyślnie

    Bardzo ładnie skadrowane!
    Fuji

  4. #4

    Domyślnie

    Świetnie skadrowane. A już precyzja dobrania cięcia w LD i PD... to należy docenić! Z drugiej strony, może by tak ciaśniej przyciąć aby czerwony sufit zajmował większą powierzchnię?
    W tym momencie odechciewa mi się nawet sięgać po moje zdjęcia z tego wieczoru, nie mam nic równie dobrego.
    Jak pisze mcleod, trzeba poczekać aż pojawią się mieszkańcy i oświetlenie...

  5. #5

    Domyślnie

    Świetny kadr! Na razie tam jest mało zajętych mieszkań, a tak przynajmniej pozostała jednolita bryła (nie licząc uchylonego okna na 4 kondygnacji
    aparat i dużo światła | Mój Blogasek | Portfolio

  6. #6

    Domyślnie

    Za poprzednikami dobry kadr. Zapalone sensownie światła w mieszkaniach nie byłyby złe Część mieszkań jest już zajętych, tylko słabe żarówki mają

  7. #7

    Domyślnie

    Dzięki za odwiedziny Ja się cieszę, że w tym wypadku nie było świateł - wyszło bardziej minimalistycznie
    | FB | BLOG |

  8. #8

    Domyślnie

    A ja bym skadrował powyżej swiateł u dołu, tylko prostokątna bryła i niebo. Takie bardzo minimalistyczne.
    D90 + Sigma 17-50 + Nikkor 35 + YN-685;
    Fujifilm X-T20 + Fujifilm 15-45 + Fujifilm 27 2.8

  9. #9

    Domyślnie

    Jednak te czerwone światełka to bardzo ważny akcent dla mnie
    Nikoś D90 + MB-D80 + Nikkor 16-85 VR + Nikkor 70-300 VR + Cosina 100 macro + SB-600 + Velbon Sherpa 600R
    Moja racja jest mojsza, niż Twojsza. Moja racja jest najmojsza!

  10. #10

    Domyślnie

    Też mi się tak wydaje, bardzo charakterystyczny i wyrazisty akcent tego budynku.
    | FB | BLOG |

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •