Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Enduro MTB

  1. #1

    Domyślnie Enduro MTB

    Swobodny wypad w okolice Sandomierza i Gór Pieprzowych. Zapraszam.

    1.


    2.


    3.


    4.


    5.


    6.


    7.


  2. #2

    Domyślnie

    To już nawet za ostre nie są te zdjęcia? Ani za mało kolorowe...zupełnie nic?

  3. #3

    Domyślnie

    Kwestia na jakim monitorze je oglądam. Na jednym są ciut zbyt ostre, na drugim są okej (oba to "nieprofesjonalne" ekrany). Jak dla mnie poprawne fotki- mogą się podobać. Jako rowerzysta chciałbym być na którejś z nich... 1 i 2 trafia do mnie najbardziej.

  4. #4

    Domyślnie

    Za przedmówcą - 1 i 2 najlepsze. Ze wskazaniem na 2 Poza tym czegoś mi brakuje jeśli chodzi o obróbkę. Nie wiem...może za mało cieni?
    Object error. Unable to run this script. Program terminated!

  5. #5

    Domyślnie

    Przepraszam za tak długa przerwę w eterze i brak odpowiedzi na Wasze posty. Dziękuję Wam za wizytę i komentarze.

    Cytat Zamieszczone przez nikoniarzd3100 Zobacz posta
    Kwestia na jakim monitorze je oglądam. Na jednym są ciut zbyt ostre, na drugim są okej (oba to "nieprofesjonalne" ekrany). Jak dla mnie poprawne fotki- mogą się podobać. Jako rowerzysta chciałbym być na którejś z nich... 1 i 2 trafia do mnie najbardziej.
    Ja po tej serii jeszcze bardziej uświadomiłem sobie, że w tego typu zdjęciach wiele zależy od danego ridera niż nawet fotografa. Kolega Japko z 1-ki może nie jest najlepszym rowerzystą ale ma parcie na szkło i wiele chęci do jazdy rowerem. Jego entuzjazm oraz kontrastowe ubranie jest receptą na lepsze foty. Inni często jadą szybko a sztywno jakby kij połknęli i nie wiem ile bym się trudził to zdjęcia z ich udziałem są dość nijakie.

    Cytat Zamieszczone przez SerU Zobacz posta
    Za przedmówcą - 1 i 2 najlepsze. Ze wskazaniem na 2 Poza tym czegoś mi brakuje jeśli chodzi o obróbkę. Nie wiem...może za mało cieni?
    Jedynie właśnie 2-ka jest bardziej kontrastowa i z mocniejszymi cieniami. Również tylko na tym zdjęciu musiałem dyrygować chłopakami tak aby pokazali się w idealnym momencie, co przy tak wąskiej ścieżce i stromym stoku nie było łatwe. Reszta zdjęć to czysty żywioł, a że większość w zacienionych miejscach to musiałem trochę ciągnąć cienie stąd wrażenie lekkiego wyprania kolorów.

    Jeszcze raz dziękuję wszystkim za wizytę. Pozdrawiam rowerzystów wszelkiej maści.

  6. #6

    Domyślnie

    Jako fan MTB jestem za! poprosze o wiecej
    D3100, D7100 35 1.8G AF-S, Sigma 17-50 2.8 OS, Pentacon 50 1.8 MC, Nikon 85 1.8G, Metz 52 i zero wolnego czasu

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez josem32 Zobacz posta
    Jako fan MTB jestem za! poprosze o wiecej
    Proszę bardzo: enduro cdn...

    8.


    9.


    10.


    11.


    12.



    oraz mały bonus na zachętę:

    13.


    Jak tylko uporam się z ilością danych to zapraszam wszystkich miłośników rowerów do wątku z wczorajszych zawodów DeHa na Telegrafie w Kielcach. Tam to dopiero chłopcy wymiatają w dół.

  8. #8

    Domyślnie

    Na 11 to nieudolna próba zsiadania z roweru? Kolega chyba zapomniał, że w takich sytuacjach tak się nie zsiada A co do wyciągania z cieni to niestety w takich sytuacjach bywa to nieuniknione... Czasem przydaje się błysk z lampy wbudowanej (ze sporą kompensacją na "minus").

    Edit:
    Ps. Gdzie ten wątek o DH?
    Ostatnio edytowane przez nikoniarz ; 20-04-2015 o 16:19

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nikoniarzd3100 Zobacz posta
    Edit:
    Ps. Gdzie ten wątek o DH?
    W przygotowaniu. Jutro powinienem wrzucić.

    Kolega za wszelką cenę ratował klejnoty

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wolnyslimak Zobacz posta
    W przygotowaniu. Jutro powinienem wrzucić.
    Okej, spoko. Po prostu źle zrozumiałem- myślałem, że coś już się gdzieś dzieje
    Cytat Zamieszczone przez wolnyslimak Zobacz posta
    Kolega za wszelką cenę ratował klejnoty
    Dlatego na zjazdach polecam zsiadanie za siodełkiem a nie przed

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •