Witam,mam w planach zakup wężyka MC-36A,jednak mam wątpliwości czy będzie on kompatybilny z d7000?
Na stronie nikona znalazłem info o działaniu z d800/810/d3/d4/d700/d300.W przyszłości chciałbym go używać z lustrzanką z d750.
Szukaj
Witam,mam w planach zakup wężyka MC-36A,jednak mam wątpliwości czy będzie on kompatybilny z d7000?
Na stronie nikona znalazłem info o działaniu z d800/810/d3/d4/d700/d300.W przyszłości chciałbym go używać z lustrzanką z d750.
Nikon D500+mb-d17 /N 35/1.8G /N 18-105 VR /N 105 VR macro/N 70-300 VR /N 200-500 VR/SB 910/YongNuo YN-560 III /MT055cxpro3+MN410 Junior
A masz w d7000 lub d750 10-pinowe gniazdo?
Potrzebny Ci będzie taki wynalazek klik
Pozdrawiam
pss
Ostatnio edytowane przez pysson ; 07-04-2015 o 19:55
Problem z głowy,nikon potrafi utrudnić życie swoim użytkownikom.Mc-dc2 od nikona nie ma wyświetlacza,więc zastanowię się nad zamiennikami z opcjami jakie daje mc-36.
Nikon D500+mb-d17 /N 35/1.8G /N 18-105 VR /N 105 VR macro/N 70-300 VR /N 200-500 VR/SB 910/YongNuo YN-560 III /MT055cxpro3+MN410 Junior
Skontaktuj się z nami