Close

Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Mc-36a

  1. #1

    Domyślnie Mc-36a

    Witam,mam w planach zakup wężyka MC-36A,jednak mam wątpliwości czy będzie on kompatybilny z d7000?
    Na stronie nikona znalazłem info o działaniu z d800/810/d3/d4/d700/d300.W przyszłości chciałbym go używać z lustrzanką z d750.
    Nikon D500+mb-d17 /N 35/1.8G /N 18-105 VR /N 105 VR macro/N 70-300 VR /N 200-500 VR/SB 910/YongNuo YN-560 III /MT055cxpro3+MN410 Junior

  2. #2

    Domyślnie

    A masz w d7000 lub d750 10-pinowe gniazdo?
    Potrzebny Ci będzie taki wynalazek klik

    Pozdrawiam
    pss
    Ostatnio edytowane przez pysson ; 07-04-2015 o 19:55

  3. #3

    Domyślnie

    Problem z głowy,nikon potrafi utrudnić życie swoim użytkownikom.Mc-dc2 od nikona nie ma wyświetlacza,więc zastanowię się nad zamiennikami z opcjami jakie daje mc-36.
    Nikon D500+mb-d17 /N 35/1.8G /N 18-105 VR /N 105 VR macro/N 70-300 VR /N 200-500 VR/SB 910/YongNuo YN-560 III /MT055cxpro3+MN410 Junior

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •