Witam, od kilku dni choruje na taki oto zestaw. Wszystko jest cacy, foci się bardzo przyjemnie, a jeszcze przyjemniej patrzy się na sam aparat. Jest jednak mały mankament. Wewnątrz tulipana nie ma ząbków, za które mogłaby trzymać się typowa, wewnętrzna, okrągła zaślepka. Jest to oczywiście Fuji x100 + Pentacon 49mm. Może ktoś ma pomysł jak to zaślepić?
Szukaj




Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami