Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Za miastem.

  1. #1

    Domyślnie Za miastem.

    Polny krzyż tuż za miastem.


  2. #2

    Domyślnie

    O! jakie fajne. Czuje się mrozek.
    Jednak przy tak niewielu elementach w kadrze, mocno zwraca uwagę wygięty krzyż. Warto podprostować.
    A new shit has come to light...

  3. #3

    Domyślnie

    Bardzo fajne

    Z krzyzem racja... chociaz bardzo bym sie nie czepial.

  4. #4

  5. #5

    Domyślnie

    powiało chłodem
    ale przyjemnie się spogląda
    D750; D90; N24-70/2,8; N50/1,4; N18-105; N35/1.8; SB-910

  6. #6

    Domyślnie

    Czuć mrozik. A próbowałeś kadrować to zdjęcie w pionowej orientacji? Wydaje mi się że by lepsze było. Albo 1x1 gdzieś od prawego górnego rogu
    D5100/ / S70-200 / T17-50 / S10-20

  7. #7

    Domyślnie

    Ładny naturalny kadr.Pozdrawiam

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •