Nowe zabaweczki:

I może pytanko....
Czy w F4 da się taką matówkę (Fresnel i split image) zamontować jak w FM2.
Z FM2 podoba mi się 3x bardziej.
No i czy wtedy trzeba jakoś regulować AF, albo cokolwiek, czy po prostu montuję i śmiga?

Pozdrawiam i z góry dzięki za odpowiedź.