Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Siwy dym ;)

  1. #1

    Arrow Siwy dym ;)

    Mam skromny pomysl na sesje i potrzebuje czegos w rodzaju ''atrybutu'' jakim posluguja sie (pseudo-) kibice na meczach, nie wiem czy to jakies race dymne, czy dymek w spreju Najlepiej tanie i bez uzycia ognia. Jesli macie jakies pomysly co mogloby wyzwalac dosc obficie taki dym to bede wdzieczny za podpowiedzi
    Pytanie jest jak najbardziej powazne i prosze nie proponowac rozpalania ogniska

  2. #2
    sailor
    Gość

    Domyślnie

    wytwornica na allegro koszt ok 150pln
    albo dorwij kilka dymnych flar sygnalowych z jakiegos okretu. z przeterminowanym atestem dostaneisz za grosze.

  3. #3

    Domyślnie

    Zawsze można jeszcze kupić kilka najtańszych piłeczek do tenisa stołowego, zawinąć je papierem w cukierka i podpalić. Ognia mało, dymu duuuuużo
    D50|17-50|3x540EZ
    www.boguslawkrysztofiak.pl

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez odie83 Zobacz posta
    Zawsze można jeszcze kupić kilka najtańszych piłeczek do tenisa stołowego, zawinąć je papierem w cukierka i podpalić. Ognia mało, dymu duuuuużo
    oj tak...

  5. #5

    Domyślnie

    Flary sailor bylyby dobre ale skad takie dziadostwo wziac

  6. #6

    Domyślnie

    saletra, szczypta cukru i się dzieje oj się dzieje
    pozdrówka

  7. #7

    Smile

    W Warszawie na Wiejskiej znajdziesz zadymiarzy ilu chcesz, oni Ci powiedzą jak to się robi.
    NIKON


    לא תרצה - VI - Nie będziesz mordował

  8. #8

    Domyślnie

    poszukaj w sklepach dla zeglarzy kiedys widzialem cos takiego tylko ze nowe nie przeterminowane
    d200 | Nikkor 50 1.8 | Mir 24 2/35 | Exakta 500/8 | SB 24
    www.kuba-staniecki.pl
    www.studio13.org.pl

  9. #9

    Domyślnie

    tak jak wyżej inni pisali- nie ma to jak saletra potasowa z cukrem (około pół na pół)

  10. #10

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •