Mam skromny pomysl na sesje i potrzebuje czegos w rodzaju ''atrybutu'' jakim posluguja sie (pseudo-) kibice na meczach, nie wiem czy to jakies race dymne, czy dymek w sprejuNajlepiej tanie i bez uzycia ognia. Jesli macie jakies pomysly co mogloby wyzwalac dosc obficie taki dym to bede wdzieczny za podpowiedzi
Pytanie jest jak najbardziej powazne i prosze nie proponowac rozpalania ogniska![]()
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami