Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13

Wątek: HAND Grip

  1. #11

    Domyślnie

    W vI znacznie szybciej oswobodzisz reke

  2. #12

    Domyślnie

    no admin to miał gripa, bo chciał byś trendi i taki był trendi że po wyjeździe do Małego Cichego stwierdził że chyba pasek jest lepszy... bo MINUS 25 BYŁO !!! hihihi
    boli mnie kolano czasem

  3. #13

    Domyślnie

    Mam oryginalnego AH-4... cool... tylko nie zawsze potrzebne (np. zapomnij o szybkim kadrze pionowym z lapka na BG - zbyt dlugo sie wyciaga lapke). Jest jednak wygodny i z MB-15 pieeeeknie wspolgra

    Pzdr
    Spinner
    Pentax (LX) i Nikon (D610i D90)
    SPINNERSTRAPS

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •