W vI znacznie szybciej oswobodzisz reke![]()
Szukaj
W vI znacznie szybciej oswobodzisz reke![]()
no admin to miał gripa, bo chciał byś trendi i taki był trendi że po wyjeździe do Małego Cichego stwierdził że chyba pasek jest lepszy... bo MINUS 25 BYŁO !!! hihihi
boli mnie kolano czasem
Mam oryginalnego AH-4... cool... tylko nie zawsze potrzebne (np. zapomnij o szybkim kadrze pionowym z lapka na BG - zbyt dlugo sie wyciaga lapke). Jest jednak wygodny i z MB-15 pieeeeknie wspolgra![]()
Pzdr
Spinner
Pentax (LX) i Nikon (D610i D90)
SPINNERSTRAPS
Skontaktuj się z nami