Widział ktoś u nas coś takiego http://cgi.ebay.com/Hand-Grip-Strap-...QQcmdZViewItem
A tu jeszcze ciekawy pilot http://cgi.ebay.com/Mini-IR-Remote-f...QQcmdZViewItem
Szukaj
Widział ktoś u nas coś takiego http://cgi.ebay.com/Hand-Grip-Strap-...QQcmdZViewItem
A tu jeszcze ciekawy pilot http://cgi.ebay.com/Mini-IR-Remote-f...QQcmdZViewItem
tak, jesli chodzi o gripa to mozesz poczytac TUTAJ
teraz ceny juz chyba troche spadly i mysle, ze taniej bedzie kupic w kraju niz na ebayu...
sama mam chrapke na takie cudo, bo i tak najczesciej owijam sobie pasek wokol nadgarstka...![]()
supermyszka kupuj polecam , wersje III, nie polecam tego z ebaya bo ma zly patent jesli chodzi o zapiecie paska (jak w plecaku , a nie klamerka jak w matinie). poza tym jest minus , jesli rezygnujesz z paska bedzie problem z wymiana obiektywow
Nikon: D810, D90
Nikkor: 70-200VR 2.8, 18-200VR, 70-300VR, 50 1.8, 12-24 4.0, 14-24 2.8
hmmm, kupilabym, ino mam moooooocno okrojony budzet ostatnio, niepredko jakies nowe zakupy poczynie
wiec na razie zostane przy pasku a o hand gripie bede sobie dalej myslec![]()
hehe, ale z drugiej strony sie nie martw jak sie spodziewalem czegos lepszego , to nie nic oh ah zeby o tym marzyc, najlepiej jakbys sobie u kogos to wybrobowala![]()
Nikon: D810, D90
Nikkor: 70-200VR 2.8, 18-200VR, 70-300VR, 50 1.8, 12-24 4.0, 14-24 2.8
Ma pod nosem a truje tylna czesc cialaPoszlo na priva Supermyszko!
wiesz, to nie musi byc och i ach, naprawde najczesciej okrecam sobie pasek wokol reki, bo mi tak wygdoniej, wazne zeby swoja funkcje spelnialo![]()
hehe no wiem chyba kazdy d70`owiec robi to samo , a zwazywszy na fakt ze pasek jest badziewny i sztywny to ogolnie lipa. W takim razie polecam Ci to , na allegro za matin III dalem 80 zl, roznica miedzy wersjami jest tez w rozmiarze ponoc, III dziala jak zly![]()
Nikon: D810, D90
Nikkor: 70-200VR 2.8, 18-200VR, 70-300VR, 50 1.8, 12-24 4.0, 14-24 2.8
Uzywalem vI do momentu gdy nie kupilem gripa. Chwalilem sobie jego uzytecznosc bardzo. Wszystkim ktorzy jej nie poznali rowniez polecam wyprobowanie. Aparat nie jest wowczas wielkim obciazeniem, choc dla dloni tak kruchewj istoty jak supermyszka moze byc![]()
supermyszki nie dane mi bylo jeszcze spotkac , hm no trudno, szkoda ze ten grip nie jest bardziej sztywny , ale z drugiej storny jak sie go zapnie to trzyma sie jak dzik . z drugiej strony dlon jest zablokowana kompletnie i zawsze snuje scenariusz katasftroficzny ze sie potykam i lece na dlon czyt. d70 ajjjjj by bylalo , wniosek nie warto biegac z d70 w gripie![]()
Nikon: D810, D90
Nikkor: 70-200VR 2.8, 18-200VR, 70-300VR, 50 1.8, 12-24 4.0, 14-24 2.8
Skontaktuj się z nami