Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: HAND Grip

  1. #1

  2. #2

    Domyślnie

    tak, jesli chodzi o gripa to mozesz poczytac TUTAJ

    teraz ceny juz chyba troche spadly i mysle, ze taniej bedzie kupic w kraju niz na ebayu...

    sama mam chrapke na takie cudo, bo i tak najczesciej owijam sobie pasek wokol nadgarstka...

  3. #3

    Domyślnie

    supermyszka kupuj polecam , wersje III, nie polecam tego z ebaya bo ma zly patent jesli chodzi o zapiecie paska (jak w plecaku , a nie klamerka jak w matinie). poza tym jest minus , jesli rezygnujesz z paska bedzie problem z wymiana obiektywow
    Nikon: D810, D90
    Nikkor: 70-200VR 2.8, 18-200VR, 70-300VR, 50 1.8, 12-24 4.0, 14-24 2.8

  4. #4

    Domyślnie

    hmmm, kupilabym, ino mam moooooocno okrojony budzet ostatnio, niepredko jakies nowe zakupy poczynie
    wiec na razie zostane przy pasku a o hand gripie bede sobie dalej myslec

  5. #5

    Domyślnie

    hehe, ale z drugiej strony sie nie martw jak sie spodziewalem czegos lepszego , to nie nic oh ah zeby o tym marzyc, najlepiej jakbys sobie u kogos to wybrobowala
    Nikon: D810, D90
    Nikkor: 70-200VR 2.8, 18-200VR, 70-300VR, 50 1.8, 12-24 4.0, 14-24 2.8

  6. #6

    Domyślnie

    Ma pod nosem a truje tylna czesc ciala Poszlo na priva Supermyszko!

  7. #7

    Domyślnie

    wiesz, to nie musi byc och i ach, naprawde najczesciej okrecam sobie pasek wokol reki, bo mi tak wygdoniej, wazne zeby swoja funkcje spelnialo

  8. #8

    Domyślnie

    hehe no wiem chyba kazdy d70`owiec robi to samo , a zwazywszy na fakt ze pasek jest badziewny i sztywny to ogolnie lipa. W takim razie polecam Ci to , na allegro za matin III dalem 80 zl, roznica miedzy wersjami jest tez w rozmiarze ponoc, III dziala jak zly
    Nikon: D810, D90
    Nikkor: 70-200VR 2.8, 18-200VR, 70-300VR, 50 1.8, 12-24 4.0, 14-24 2.8

  9. #9

    Domyślnie

    Uzywalem vI do momentu gdy nie kupilem gripa. Chwalilem sobie jego uzytecznosc bardzo. Wszystkim ktorzy jej nie poznali rowniez polecam wyprobowanie. Aparat nie jest wowczas wielkim obciazeniem, choc dla dloni tak kruchewj istoty jak supermyszka moze byc

  10. #10

    Domyślnie

    supermyszki nie dane mi bylo jeszcze spotkac , hm no trudno, szkoda ze ten grip nie jest bardziej sztywny , ale z drugiej storny jak sie go zapnie to trzyma sie jak dzik . z drugiej strony dlon jest zablokowana kompletnie i zawsze snuje scenariusz katasftroficzny ze sie potykam i lece na dlon czyt. d70 ajjjjj by bylalo , wniosek nie warto biegac z d70 w gripie
    Nikon: D810, D90
    Nikkor: 70-200VR 2.8, 18-200VR, 70-300VR, 50 1.8, 12-24 4.0, 14-24 2.8

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •