Czy jest jakis adapter do d40, umożliwiający zamocowanie szkiełek m42 ? Wujas ma pare fajnych szkiełek, i chciałbym się tym pobawić z ciekawości , moze nawet coś sobie będę mógł zabrać )
Najbardziej interesuje mnie możliwość podłączenia Jupitera 37A 3,5/135. i jakis 37mm/2,8 ( zapomnialem nazwy)

CZy większość oferowanych przejsciowek moge podłączyć ? Czy ktoś z uzytkownikow d40, ma moze jakis sprawdzony adapter godny polecenia i jak zachowuje sie aparacik z takimi szkiełkami.

P.S. b. prosze o konkretne odpowiedzi bez rozpisywania sie o wadach aparatu