nie no jasnew zasadzie nie chodzilo mi o to forum tylko, a powiedzmy o dpreview.. gdzie wyznwacy nikona potrafili wytykac wady innym sprzetom... a gdy takie same wady pojawiaja sie w ich sprzecie przechodza do tego jak do czegos normalnego i pisza "nie martw sie.. to normalka'
![]()
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami