Close

Strona 6 z 10 PierwszyPierwszy ... 45678 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 91

Wątek: EOS 1Ds Mark II

  1. #51

    Domyślnie

    masz racje... ja tylko stwierdzilem fakt na podstawie wlasnych obserwacji.. jak bedzie w praktyce zobaczymy, choc wydaje mi sie ze wlasnie bedzie tak jak na samplach

  2. #52

    Domyślnie

    Oczywiście. Pojęcie ładny, brzydki jest względne i zależy tylko od nas
    Pozdrawiam
    Tomek


  3. #53
    Anonymous
    Gość

    Domyślnie

    Nikon znowu dostaje po d...

    Canon EOS-1Ds Mark II
    Sensor • 36 x 24 mm CMOS
    • 16.7 million effective pixels

    nie spać , nie spać , co z tym D200?????????????

  4. #54

    Domyślnie

    Póki co mam D70 i jestem baaardzo zadowolony i jeszcze długo będę.
    Jak kiedyś będę zmieniał puszkę, to się wtedy będę zastanawiał, który ma więcej "effective pixels" i czy to będzie miało dla mnie jakiekolwiek znaczenie.

  5. #55
    Kaleid
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Anonymous
    Nikon znowu dostaje po d...

    Canon EOS-1Ds Mark II
    Sensor • 36 x 24 mm CMOS
    • 16.7 million effective pixels

    nie spać , nie spać , co z tym D200?????????????
    I tak i nie. 1Ds MII jest w swojej klasie cenowej bezkonkurencyjny. Podobnie jak D2x w swojej. Nie zapominajcie ze D2x kosztuje polowe tego co 1Ds MII a jest to w zasadzie korpus zdecydowanie bardziej "elastyczny" Na cos takiego wlasnie czekalem, zapowiada sie swietnie.

  6. #56

    Domyślnie

    Kaleid... masz racje... w swojej klasiecenowej jest bezkonkurencyjny
    bo w tej klasie cenowej nic nie ma oprocz 1Ds

    i powiem teraz glosno i wyraznie... UWAZAM ZE TO SUPER APARAT !
    tak na wszelki wypadek zeby ktos sie znowu mnie nie czepil

  7. #57

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez icemaster
    pierwsze sample... nie sadzicie ze jest troche miekko?? szczegolnie twarz?
    moze mam tylko takie wrazenie
    Dzieku icemaster - akurat potrzebowałem dzisiaj zdjecia z motylkami - a to mi bardzo przypasowało do moich potrzeb
    (I nie ma dla mnei znaczenia jakim aparatem jest zrobione)
    pozdrawiam Sebastian

  8. #58

    Domyślnie

    wierz mi ze dla mnie tez...

    chyba musze przestac wyszukiwac jakichs nowinek i przestac wypowiadac swoje zdanie , bo wszystko jest jakos dziwnie zle odbierane

  9. #59

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez icemaster
    wierz mi ze dla mnie tez...
    Wierze kiedyś łykałem wszelkie nowinki komputerowe - to się nazywa głód wiedzy
    pozdrawiam Sebastian

  10. #60

    Domyślnie

    nie widze w tym nic zlego.... chce wiedziec co sie dzieje.....
    przeciez nie mowie ze zbieram na 1ds mark II

Strona 6 z 10 PierwszyPierwszy ... 45678 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •